Koncert Dżemu, wielkie sprzątanie i spotkania ze słynnym himalaistą

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 20.04.2018 18:00, PG
Sobota i niedziela (21-22.04.) w regionie. Zobaczcie co będzie się działo.
Koncert Dżemu, wielkie sprzątanie i spotkania ze słynnym himalaistą

ANDRYCHÓW

W sobotę (21.04.) odbędzie się wielkie sprzątanie Beskidu Małego w obrębie gminy Andrychów organizowane przez m.in. koło PTTK „Chałupa” przy ASM w Andrychowie.

Sprzątanie rozpocznie się od Pańskiej Góry. Zbiórka będzie miała miejsce na terenie parkingu przy basenie kąpielowym w Andrychowie. Każdy wolontariusz otrzyma pakiet startowy (worek na śmieci, rękawiczkę, wodę mineralną, jabłko) i identyfikator, gdzie umieszczony jest plan dnia akcji.
WADOWICE

W sobotę (21.04.) Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Tomickiej i Kajaki na Skawie organizuje akcję sprzątania rzeki Skawy. W tym roku jest to już 7 edycja tego wydarzenia, którego celem jest oczyszczenie koryta rzeki z pływających odpadów, ale też promowanie turystyki kajakowej i działań proekologicznych.

W programie:

10.00 Start akcji – Zbiórka i podział sprzętu kajakarskiego, wydanie worków na śmieci, uroczyste rozpoczęcie akcji.

11.30 Witanowice „Most" - przerwa, zostawienie partii odpadów.

13.30 Woźniki – Dopłynięcie, odsłonięcie znaku wodnego, segregacja i załadunek śmieci, ciepły poczęstunek, zakończenie.W niedzielę (21.04.) o godz. 19:00 odbędzie się koncert zespołu DŻEM w Wadowickim Centrum Kultury.

Bilety: 65 zł do nabycia w sekretariacie WCK, kasie kina "Centrum" i w systemie sprzedaży internetowej WCK.W sobotę (21.04) o godz. 17:00 i w niedzielę (22.04.) o godz. 10:00 w w Młynie Jacka w Jaroszowicach k. Wadowic odbędą się spotkania ze słynnym polskim himalaistą Adamem Bieleckim. Bilety zostały już wyprzedane.KĘTY

Dom Kultury w Kętach wraz z Uniwersytetem Trzeciego Wieku już po raz drugi organizuje II Otwarty Turniej Gry w Bule pod Patronatem Burmistrza Gminy Kęty. Tym razem Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach: rodzinnej i sportowej.

Organizatorzy zapraszają rodziców z dziećmi, jak również tych, którzy z bulami nie mieli do tej pory nic wspólnego, do spróbowania swoich sił. Wystarczy dobry humor, zapał do gry i dwuosobowa drużyna. Na wszystkich uczestników czekać będą upominki i pyszny poczęstunek.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 21.04.2018 06:11

Tylko dokładnie

miastoandrychow, 20.04.2018 19:39

Wielkie sprzątanie, wspaniale mamy nadzieję, że do akcji dołączą Ci, co rzucają śmieci gdzie popadnie a właściciele psów będą zbierać kupy po swoich milusińskich !