Kombii na święcie Karpia, Wilki w Kętach, a w Andrychowie?

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 19.04.2018 09:15, red
Zespół Kombii będzie tegoroczną gwiazdą dni Zatora.
Kombii na święcie Karpia, Wilki w Kętach, a w Andrychowie?
Tegoroczne Święto Karpia na zatorskim Rynku odbędzie się w weekend 30 czerwca - 1 lipca. Jak zwykle na wielkiej scenie na zatorskim rynku zaplanowano szereg koncertów. Muzyczną gwiazdą będzie zespół Kombii, ale zaplanowano też inne atrakcje. Oczywiście, impreza nie jest biletowana.Wcześniej, w dniach 15-17 czerwca, odbędą się Dni Kęt. W Kętach wystąpią m.in. Wilki.


Na razie nie wiadomo, czy w tym roku w ogóle odbędą się Dni Andrychowa. Niedawno informowano, że na organizację imprezy nie ma pieniędzy.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

znanywmiescie, 20.04.2018 03:52

Jest kilka fajnych zespołów muzycznych, wykonawców muzyki instrumentalnej itp...Od ląd pamiętam to nigdy w naszym mieście nie zagrało TSA a wiem że pokolenia 40, 50 Latków by bardzo ucieszyli. Kolega ostatnio mi podrzucił bardzo fajny temat który nazywa się 2CELLOS Tu nie miałbym żadnych wątpliwości co do artyzmu tego co grają ci dwaj panowie. Co do anety118 to była i poszła gdzie indziej doić kasę na szczęście

troll, 19.04.2018 22:46

Jak ,,wydoiła" kasę z CKiW i gminy to poszła na ,,żer" gdzie indziej. Wioski ,,zasponsorowały" z budżetu basen , to teraz mamy wilki ale na Rzykach w lesie.

stahbud, 19.04.2018 20:41

A co chcecie wywalili dyrektorkę która umiała ściągnąć,naprawdę dobrych artystów. A tak będzie Parostatek i takie tam badziewie. Bez pomysłu na przyszłość.

`, 19.04.2018 17:50

Kombii :-) to "ii" to jest mega śmieszne. Może za rok albo dwa powstanie Kombiii a potem Kombiiii

szpp, 19.04.2018 16:19

zagrane te gwiazdy w Kętach i Zatorze, oni byli już wcześniej w Andrychowie o ile się nie mylę