Kolorowy konkurs bukietów zielnych. Na wydarzeniu nie zabrakło polityków [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 14.08.2018 19:55, DK

We wtorek (14.08.) - dzień przed świętem Matki Boskiej Zielnej - gospodynie z Andrychowa zorganizowały przegląd bukietów zielnych.

Kolorowy konkurs bukietów zielnych. Na wydarzeniu nie zabrakło polityków [FOTO]

Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich z Andrychowa od wielu lat organizuje konkursy potraw świątecznych przy okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy. Teraz w kalendarz cyklicznych imprez wpisany został przegląd bukietów zielnych organizowany w przeddzień 15 sierpnia, święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, zwanego też świętem Matki Boskiej Zielnej.

Szósta edycja przeglądu bukietów zielnych odbyła się w sali balowej hotelu Czarny Groń w Rzykach Praciakach. Na imprezę przybyły nie tylko panie z Kół Gospodyń Wiejskich ale także znani samorządowcy i politycy.

Zobaczcie zdjęcia.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy