Kolejny singiel wokalistki z Wadowic

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 07.12.2018 14:00, INFORMACJA PRASOWA
Karina Opyrchał zaprezentowała drugą wersję singla "Na dnie serca". Wadowiczanka nie spoczywa na laurach i wciąż pracuję nad swoją pierwszą debiutancką płytą.
Kolejny singiel wokalistki z Wadowic

Jej najnowszy singiel “Na dnie serca” pojawił się w propozycji jako “Porankowy utwór miesiąca” w Telewizji TVP3 Opole. Teraz czas na drugą wersję.

6 grudnia w Mikołajki na kanale Kariny odbyła się oficjalna premiera “Na dnie serca Remix” To druga odsłona utworu młodej Wokalistki tym razem w tanecznym klimacie.

Karina Opyrchał nie jest debiutantką na muzycznym rynku. Ma na swoim koncie trzy single. Zadebiutowała utworem „Powiedziałeś mi” (Delphy Records). Kolejną premierą była „Symfonia Odwagi” wyprodukowana przez Konrada Leszczyńskiego, który współpracował z takimi artystami jak Honorata Skarbek czy Saszan. Wiosną tego roku ukazał się singiel „To Twój dzień”, który oddawał hołd młodym i zdolnym mieszkańcom Wadowic. Jesienią pojawił się czwarty singiel Wokalistki “Na dnie serca” do którego muzykę i słowa napisał: Michał Kacprzak, a teledysk powstał w reżyserii samej Wokalistki.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy