Kolędowanie w święto Trzech Króli. To był koncert!

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 07.01.2016 09:00, DK
To był niezwykły koncert w wykonaniu młodzieży. A jaka frekwencja!
Kolędowanie w święto Trzech Króli. To był koncert!

Wczoraj (6.01) o godz. 19:00 odbył się drugi już koncert kolęd i pastorałek zorganizowany przez Michała Dźwigonia w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach. Kościół wypełnił się mieszkańcami, którzy śpiewali wspólnie z zespołem Congregata (czyli kęcką oazą i młodzieżą) kolędy i pastorałki w nowych, odświeżonych aranżacjach.

 

 

Na  facebookowym profilu wydarzenia „Co zdarzyło się w stajence vol.2” pozostawiono mnóstwo pozytywnych komentarzy: Kto nie był - NIECH ŻAŁUJE - świetny występ młodych ludzi, Ciekawe aranżacje i sporo nowości, przynajmniej dla mnie. I to co lubię - Wszystko było na wesoło, bo przecież "Z narodzenia Pana dzień dziś wesoły !!!"

 

Bardzo ciekawym doświadczeniem jest posłuchać co w duszy gra młodym ludziom, którzy na próbach przed koncertem spędzili po kilkadziesiąt godzin i dali niesamowity popis umiejętności wokalnych i gry na instrumentach - zgromadzili małą orkiestrę: flety, klarnet, skrzypce, instrumenty klawiszowe, gitara basowa, instrumenty perkusyjne i perkusję.

 

A więc kto nie był - NIECH ŻAŁUJE. A na otarcie łez przygotowaliśmy krótki materiał filmowy z koncertu.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy