Kino plenerowe rusza w przyszłym tygodniu

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 04.07.2019 11:50, INFORMACJA PRASOWA
Wadowickie kino Centrum, jak co roku, zaprasza na lubiane przez wadowicką publiczność letnie kino plenerowe.
Kino plenerowe rusza w przyszłym tygodniu
Miłośników kina w Wadowicach czeka prawdziwa gratka, bo jak co roku wadowickie Kino Centrum w okresie wakacyjnym zaprasza na dodatkowe seanse w plenerze. Zaplanowano cztery seanse: dwa w lipcu (11 i 25 lipca) oraz dwa w sierpniu (8 i 22 sierpnia).

Już 11 lipca o godz. 21:30 na Bulwarach nad Skawą odbędzie się pierwsze w tym roku, letnie kino plenerowe. Na leżakach, pod gołym niebem na widzów czekać będzie film „Najlepszy”.

„Najlepszy” to historia życia Jerzego Górskiego, który mimo wielu przeciwności został mistrzem świata w podwójnym triatlonie w reżyserii Łukasza Palkowskiego.
Oczywiście projekcja jest uzależniona od pogody. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (także opadów przed planowaną projekcją) seans zostanie odwołany. Informacja o tym zostanie zamieszczona na kinowym profilu Facebook i stronie internetowej.
Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy