Już 7 grudnia wystąpią gwiazdy disco polo. Konkurs dla Czytelników [AKTUALIZACJA]

Region, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 05.12.2017 07:00,
Boys, Bayer Full, Piękni i Młodzi, Weekend, MixDance na jednej scenie.
Już 7 grudnia wystąpią gwiazdy disco polo. Konkurs dla Czytelników [AKTUALIZACJA]

7 grudnia 2017 w Bielsku-Białej na jednej scenie wystąpią topowe gwiazdy Disco Polo w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej pod batutą Piotra Piątkowskiego. Na bielskiej scenie zaśpiewają Boys, Bayer Full, Piękni i Młodzi, Weekend, MixDance.

Podczas koncertu zobaczymy gwiazdy młodego pokolenia oraz wykonawców, którzy od lat królują na listach przebojów. Usłyszymy takie utwory jak: „Majteczki w kropeczki”, „Jesteś szalona”, „Ona tańczy dla mnie”, „Serca dwa” czy „Ona jest taka” do akompaniamentu Orkiestry oraz zespołu.

Miejsce koncertu:

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. M. Konopnickiej 5, 43-300 Bielsko-Biała

Bilety dostępne są na stronie: https://www.biletomat.pl/

Więcej informacji na stronie: http://orkiestrawrytmiedisco.pl/

oraz na FB: https://www.facebook.com/orkiestrawrytmiedisco/


xxx

Dla Czytelników mamNewsa.pl mamy konkurs związany z tym festiwalem. Do zdobycia są cztery zaproszenia na koncert. Wystarczy napisać krótkie uzasadnienie: dlaczego muzyka disco polo jest tak bardzo popularna? Cztery najciekawsze, naszym zdaniem, odpowiedzi zostaną przez nas nagrodzone.

Na odpowiedzi czekamy do 3 grudnia.

Odpowiedź należy przesłać na adres [email protected]

W mailu powinny znaleźć się:

1/ odpowiedź

2/ imię i nazwisko osoby zgłaszającej

3/ numer telefonu

4/ dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu na portalu mamNewsa.pl w razie wygranej w konkursie mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).


AKTUALIZACJA

Bilety wygrali:

Jan Hajost
Katarzyna Górkiewicz
Tomasz Sordyl
Marta Zielińska
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy