Gdzie i kiedy można spotkać Świętego Mikołaja?

Region, Wadowice, Andrychów, Kęty, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 05.12.2017 14:15, PG
Poniżej wykaz imprez mikołajkowych w regionie.
Gdzie i kiedy można spotkać Świętego Mikołaja?

ANDRYCHÓW

Mikołajki organizuje Dino Dance Studio. Wydarzenie odbędzie się 6 grudnia w godzinach 17:00 do 20:00.

- W cenie oferujemy opiekę , zabawy , tańce , poczęstunek , spotkanie ze św. Mikołajem, który przywiezie dla dzieci prezenty. Dochód z imprezy jest przeznaczony na wsparcie naszego studia. Zapisy przyjmujemy aż do 6 grudnia w DINO DANCE STUDIO w Andrychowie. Szczegóły pod numerem telefonu 608-206-784 oraz na miejscu w DDs. - informują organizatorzy.


CZARNY GROŃ

W środę (06.12.) odbędzie się MIKOŁAJKOWE DISCO LODOWISKO na Czarnym Groniu.

Już 6 grudnia Mikołajowe Disco Lodowisko, od 17:00-20:00 bawimy się w rytmie znanych hitów granych przez DJ-a, który zadba o prawdziwą atmosferę disco, a taflę rozświetlą kolorowe światła jak na prawdziwej dyskotece. – informują organizatorzy.

Daj się porwać dobrej muzyce i tańcz z łyżwami na nogach!

Będzie niezła jazda i masa pozytywnych wrażeń!!!

Osoby, które przyjdą w stroju Mikołaja mają wstęp za 1 zł.

Ceny biletów:

normalny - 7 zł

ulgowy - 5 zł

(bilet obejmuje: 45 min)


WADOWICE

W niedzielę (10.12) tradycyjnie już motocykliści zapraszają na spotkanie z Mikołajami na motocyklach. W planie jest przejazd dwóch zmotoryzowanych mikołajowych parad: pierwsza odwiedzi Świnną Porębę i Mucharz, druga Ryczów, Spytkowice, Bachowice, by wspólnie spotkać się na wadowickim i andrychowskim rynku.

W miejscach postoju będzie można z bliska obejrzeć piękne motocykle, popytać pasjonatów o ich motoryzacyjne hobby, usiąść za kierownicą i zrobić zdjęcie, a co najważniejsze, dzieci będą obdarowywane symbolicznymi upominkami przekazanymi przez partnerów akcji oraz słodyczami zakupionymi przez samych Mikołajów.W sobotę (09.12.) w obiekcie należącym do Szkoły Podstawowej nr 4 w Wadowicach odbędzie się I Mikołajkowy Turniej w Halówkę o Puchar Starosty Wadowickiego. Więcej info w wydarzeniu: I Mikołajkowy Turniej w Halówkę o Puchar Starosty Wadowickiego!

WADOWICKIE KINO CENTRUM

MIKOŁAJ W KAŻDYM Z NAS 2D dubbing

godz. 11:15 | 2D, 6 grudnia 2017

familijny, prod. Norwegia, reż. Terje Rangnes, wyk. Trond Espen Seim, Anders Baasmo Christiansen, Ingeborg Raustol, Johanna Morck. Nie musisz być dorosły ani bogaty aby dla swych bliskich stać się Mikołajem. A gdy odkryjesz piękno ciepłych, rodzinnych Świąt i podzielisz się tą radością z ważnymi dla ciebie osobami, kto wie, może spotkasz Świętego Mikołaja we własnej osobie. To jest właśnie filmowa opowieść o takim spotkaniu...

KUMPLE Z DŻUNGLI 3D dubbing

godz. 15:30 | 3D, 6 grudnia 2017

animacja, familijny, prod. Francja, scen. i reż. David Alaux. Pasiasty kung-fu pingwin - Maurice, jego pasiasty syn, kung-fu… złota rybka - Junior, genialny wyrak - Gilbert, waleczny goryl - Miguel oraz czarująca nietoperka - Batricia. Na drodze wesołej bandy staje piroman koala - Igor, który wiele lat temu miał plan zniszczenia dżungli. Wtedy zagładę powstrzymała tygrysica - mama Maurice’a. Teraz szalony koala ma szansę się zemścić. Kumple z dżungli – na ratunek.


KĘTY

Młodzieżowa Rada Miejska i Miejska Rada Seniorów w Kętach zapraszają wszystkie dzieci na spotkanie z Mikołajem, który w środę (06.12.) między 13:30-15:00 odwiedzi kęcki Rynek.

Brodaty święty, ulubieniec dzieci będzie rozdawał słodkie upominki, przyjmował listy z prezentowymi życzeniami a także pozował do pamiątkowych zdjęć i życzył wszystkim zgromadzonym niezapomnianych, przepięknych świąt.


Również Dom Kultury w Kętach organizuje spotkanie dzieci ze Świętym Mikołajem.

W programie spektakl pt. Złota Kaczka Grupy Teatralnej BAJDURKA. Po zakończeniu spektaklu, zgodnie z tradycją, pojawi się św. Mikołaj, który po krótkim przywitaniu i pogawędce z dziećmi, rozda im paczki. Wszystkim oczekującym na prezenty zapewniamy zabawę w holu prowadzoną przez animatorów, wspaniałą oprawę muzyczną oraz świąteczną dekorację.

Mikołajki w DK:
6.12, godz. 16.00 i 17.30
cena: 8 zł od osoby


KINO dK w Kętach

Zimowe przygody Jill i Joy

godz: 15:00, 10 grudnia 2017

Cena biletu: 13 zł ulg., 15 zł

Dwie lokatorki przyjmują do swojego domu przyjezdną rodzinę. Okazuje się jednak, że nie wszyscy jej członkowie mają wobec dziewczynek dobre intencje.

reżyseria: Saara Cantell
produkcja: Finlandia
premiera: 1 grudnia 2017 (Polska), 9 października 2015 (świat)
nagrody: 1 nominacja
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy