Dźwięki bluesa Przy Lampce

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.10.2018 11:20, INFORMACJA PRASOWA
Nocna Zmiana Bluesa zagra już 3 listopada o godz. 18:00 w ramach Zaduszek „Przy Lampce”.
Dźwięki bluesa Przy Lampce
Najpopularniejszy polski wykonawca bluesa – Sławek Wierzcholski i stworzona przez niego Nocna Zmiana Bluesa w ciągu 35 lat nieprzerwanej działalności osiągnęli sukcesy, którymi można by obdzielić znacznie większe grono artystów!

Dwadzieścia wydanych płyt, nagrania z amerykańskimi gwiazdami bluesa jak m.in. Charlie Musselwhite czy Louisiana Red, koncerty supportujace gwiazdy światowego formatu takie jak: B.B.King czy Blues Brothers. Kilka tysięcy koncertów w Polsce i praktycznie w całej Europie, także w USA, a nawet w Zimbabwe to tylko niektóre z licznych osiągnięć formacji.

Choć zaczynali jako ortodoksyjni bluesmani, w trakcie ćwierćwiecza działalności, Sławek i jego zespół wykreowali własny, niepowtarzalny styl będący fuzją bluesa, folku, jazzu i piosenki autorskiej. Ich koncerty naładowane są dużą dawką energii, radości, oraz refleksji o czym będzie się można przekonać już 3 listopada.

Na koncert Nocnej Zmiany Bluesa składają się zarówno najbardziej znane utwory jak i te z najnowszej płyty. Szósta zero dwie, Nieznajomy przyjaciel, Ciężki dzień, Blues mieszka w Polsce, John Lee Hooker, Chory na bluesa to tylko niektóre z numerów, które z pewnością usłyszymy podczas Koncertu Przy Lampce.

Bilety w cenie 30 zł, do zakupu w sekretariacie WCK, kasie Kina Centrum oraz na stronie internetowej WCK ((https://wckwadowice.pl/MSI/OrderTickets.aspx?event_id=4275)

INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy