Dzień EKO – Dziecka z Domem Kultury w Kętach

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 21.05.2019 08:00, INFORMACJA PRASOWA
Gotowi na oceaniczną podróż w otchłań pełną zabawy? Zapraszamy na Dzień EKO – Dziecka z Domem Kultury w Kętach już 1 czerwca 2019 od 15:30!
Dzień EKO – Dziecka z Domem Kultury w Kętach

Imprezę plenerową poprzedzi Rodzinny Rajd Rowerowy. Na uczestników czekają: przygoda, piękne widoki, rodzinna sobota w sportowym EKO-klimacie, a także coś pysznego na mecie! Trasa to prawie 22 km na terenach Gminy Kęty. Jak co roku przewidujemy nagrody dla Najmłodszego i Najstarszego Uczestnika Rajdu, a także dla Najliczniejszej Rodziny. Rodzinny Rajd Rowerowy zorganizowany jest pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty.

Zapisy na Rodzinny Rajd Rowerowy tylko do 23 maja 2019. Ilość miejsc ograniczona.

Na młodych odkrywców podczas imprezy plenerowej czekają atrakcje:

· program artystyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży z sekcji działających przy Domu Kultury w Kętach,

· dmuchańce i liczne animacje,

· warsztaty artystyczne i naukowe,

· quizy i konkursy z nagrodami,

· rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Co skrywa ocean?" - nasza galeria na I piętrze zamieni się w oceaniczną otchłań pełną EKO - skarbów,

· swoją pracę pokażą nam również pasjonaci z Koła Pszczelarzy w Kętach.

AHOJ PRZYGODO!

SPONSOREM GŁÓWNYM WYDARZENIA JEST OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM jest spółką odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. Na terenie gminy Kęty GAZ-SYSTEM realizuje kluczową inwestycję, tj. gazociąg Skoczów - Komorowice - Oświęcim. Ważną korzyścią dla gminy będzie odprowadzany corocznie podatek od nieruchomości. Będzie to kwota regularnie wpływająca do budżetu, którą można przeznaczyć na potrzeby mieszkańców i społeczności lokalnych.

Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

Więcej informacji na stronie: www.gaz-system.plZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy