Dwa kolejne festiwale w Energylandii. Wejściówki do wygrania [AKTUALIZACJA]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 21.08.2019 15:44,
Ostatni w te wakacje festiwalowy weekend w Energylandii.
Dwa kolejne festiwale w Energylandii. Wejściówki do wygrania [AKTUALIZACJA]
Piątek, 23 sierpnia, na festiwalowej scenie w Energylandii poświęcony będzie gatunkowi Hard Style, na który licznie przyjeżdżają zagraniczni sąsiedzi: Czesi, Słowacy, Niemcy czy Holendrzy. W Polsce fanów tej muzyki także nie brakuje.

Na scenie pojawią gwiazdy, którzy ostatnimi czasu podbili międzynarodowe listy przebojów.

Kolejnego dnia, czyli 24 sierpnia, podczas Energyland EDM Festival wystąpią tacy artyści, jak Drenchill, The Prince Karma, Komodo oraz Robin Schulz.

xxx

Jak zwykle dla Czytelników mamNewsa.pl mamy konkurs związany z tymi festiwalami. Do wygrania po dwa podwójne zaproszenia na piątek i sobotę na festiwal w Zatorze.

Wystarczy napisać krótkie uzasadnienie: dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać wejściówkę? Najciekawsze, naszym zdaniem, odpowiedzi zostaną przez nas nagrodzone.

Odpowiedź należy przesłać na adres [email protected] do 22.08.2019r do godz. 12:00

W mailu powinny znaleźć się: odpowiedź, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, numer telefonu, dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu na portalu mamNewsa.pl w razie wygranej w konkursie mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu.

Więcej o festiwalach na: http://festival.energylandia.pl/

AKTUALIZACJA.
Konkurs rozstrzygnięty.
Wejściówki wygrali: Adrian Zaremba, Roman Stech, Patryk Sobala, Anna Mirocha


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 21.08.2019 17:15

Rodzice nieroby zapraszamy