Dorośli zagrali spektakl dzieciom. Popisowa gra rodziców i nauczycieli

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 16.12.2018 09:50, NEWSY CZYTELNIKÓW

DOROŚLI - DZIECIOM. Bajka przygotowywana jak co roku przez Przedszkole nr 3 w Andrychowie już za nami.

Dorośli zagrali spektakl dzieciom. Popisowa gra rodziców i nauczycieli
W miniony weekend widownia dolnego kościoła św. Stanisława na osiedlu wypełniła się po brzegi. Widzowie Ci mali i duzi przybyli by obejrzeć wspaniałe przedstawienie w wykonaniu pracowników i rodziców dzieci z Przedszkola nr 3 w Andrychowie pod tytułem „Smerfy –Poszukiwacze zaginionej wioski”. Bajka opowiada o małych niebieskich stworzonkach, które stawiają ponad swoje dobro los innych. Kluczem do szczęścia jest przyjaźń, miłość i wzajemne zaufanie – to te wartości najbardziej liczą się w naszym świecie, co doskonale zostało uchwycone podczas przestawienia.

Wspaniała gra aktorów, przepiękne dekoracje, kostiumy, muzyka, mnóstwo humoru to wszystko mogliśmy podziwiać podczas spektaklu. Widownia żywo reagowała nagradzając zasłużonymi brawami wykonawców – byli po prostu fantastyczni! Po seansie już padały pytania - „A jaka bajka będzie za rok?”

Dyrektor przedszkola Agnieszka Gwiżdż serdecznie podziękowała wszystkim zaangażowanym w przygotowanie spektaklu, a był to sztab ludzi, którzy robili wszystko by przedstawienie było na jak najwyższym poziomie. Podziękowania skierowane również były do proboszcza parafii św. Stanisława ks. Jana Figury, za udostępnienie miejsca, bez którego ta bajka nie miałaby szans powstać.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 16.12.2018 19:27

Profesjonalny teatr w wykonaniu teoretycznie amatorów. Ale skoro robią to już 8 lat to już nie jest amatorka. Gratulacje!