Disco Polo Szymona z Bulowic i jego muzycznej ekipy. Oto najnowszy teledysk [VIDEO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 23.08.2019 18:50, DK
Premiera wakacyjnego teledysku uczestnika 'Idola"
Disco Polo Szymona z Bulowic i jego muzycznej ekipy. Oto najnowszy teledysk [VIDEO]

Szymcio Polo, a właściwie Szymon Kolber, uczestnik programu „Idol”, który zaśpiewał piosenkę zespołu Video w edycji z 2017 roku, zmienia styl i planuje wydać płytę w klimacie Disco Polo. Jak mu poszło? Pierwszy kawałek, możecie posłuchać poniżej.

A co sobie m do powiedzenia muzyk z Bulowic?

Nazywam się Szymon Kolber i muzyka to większa część mojego życia. W mojej nowej piosence chciałem przede wszystkim ująć wakacyjne emocje, młodzieńczą radość życia i stworzyć pamiątkę dla wszystkich ludzi, którzy pomagają mi w mojej przygodzie i wiecie co? Chyba mi się udało. Nie zamykajcie się na w pierwszej chwili absurdalnie brzmiące idee, bo właśnie takie pomysły pchają nasze życie do przodu.

(...) Wcześniej w mojej karierze muzycznej, przez myśl mi nie przeszło, żeby spróbować tworzyć Disco Polo. Bo przecież teksty są głupie a muzyka banalna. To podejście było bardzo mylne. Moja przygoda z Disco Polo zaczęła się od luźnej sugestii ze strony mojego przyjaciela. Pomyślałem, czemu by nie spróbować. Usiadłem, napisałem słowa, wymyśliłem muzykę, wszystko ładnie nagrałem, stworzyliśmy teledysk, a teraz czytają Państwo moje słowa. Życie jest nieprzewidywalne. Ale powiem wam czego się nauczyłem w trakcie tej krótkiej muzycznej podróży. Disco Polo wcale nie jest takie proste na jakie wygląda - wszyscy uwielbiamy się bawić do tych piosenek, ponieważ teksty trafiają do każdego z nas. Tańczyć, ponieważ muzyka jest skoczna i nóżka wręcz sama tupie. Śpiewać bo ciężko o bardziej chwytliwe refreny. A najtrudniej stworzyć najłatwiejsze rzeczy, bo nie może wyjść kiczowato. - opisuje Szymon.

A oto jego najnowsze dzieło. Premiera tego teledysku miała miejsce w piątek (23.08) wieczorem.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maxymilian20, 24.08.2019 06:02

Rzeczywiście jakieś nieporozumienie

Jaha, 23.08.2019 22:19

O ja pi...ole masakra!!!daj sobie spokój z muzyką bo niestety nic ci w tym temacie nie wychodzi chłopczyku!!!Żal słuchać i żal patrzeć????

ChojnaZmiana , 23.08.2019 21:17

Niecik w TVN nie ma z tobą szans !

Sprawiedliwosc, 23.08.2019 19:54

Tak jak Szymon powiedział w wywiadzie o Disco Polo ...teksty są długie, a muzyka banalna... Tak to właśnie wygląda , z tym jednak , że Szymon sprofanował ten rodzaj muzyki ... Poziom pewnego muzyka z Roczyn któremu na szczęście nie wyszło

xpek, 23.08.2019 19:49

chłopcze w tvpis masz pewny angaż