Co robić w ferie? Propozycja z Wadowic

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 17.01.2020 07:13, INFORMACJA PRASOWA
Muzeum Miejskie w Wadowicach zaprasza na zimowe warsztaty wszystkie dzieci, które lubią własnoręcznie tworzyć coś z niczego.
Co robić w ferie? Propozycja z Wadowic

27 i 31 stycznia oraz 3 i 7 lutego będzie można samodzielnie wykonać maskę, ozdobić porcelanowy kubek, stworzyć eko obraz czy zagrać w gry popularne w okresie międzywojennym.

Proponowane przez muzeum warsztaty to doskonała okazja, aby ciekawie spędzić czas wolny od szkoły. Warsztaty są płatne. Obowiązują na nie zapisy - osobiste w muzeum (ul. Kościelna 4) lub telefoniczne – 338738100.

Program zimowych warsztatów w Muzeum Miejskim:

27 stycznia 2020 r., 10:00 - „Papierowe maski” dla dzieci w wieku 4 – 6 lat, podczas których uczestnicy wykonają maski zwierząt.

Czas trwania – ok. 1 godzina

Koszt - 10 zł od dziecka

31 stycznia 2020 r., 10:00 - „Historia jednego eksponatu” dla dzieci w wieku 8 – 12 lat, podczas których uczestnicy, wzorując się na zastawie stołowej ze zbiorów muzeum, ozdobią własny porcelanowy kubek.

Czas trwania – ok. 1 godzina

Koszt - 10 zł od dziecka

3 lutego 2020 r., 10:00 - „Zaczarowany eko obraz” dla dzieci w wieku 5 – 7 lat, podczas których uczestnicy za pomocą rolek po papierze toaletowym i patyczków do uszu, wyczarują na kartce obraz dmuchawca.

Czas trwania – ok. 1 godzina

Koszt - 10 zł od dziecka

7 lutego 2020 r., 10:00 - „W co bawili się młodzi wadowiczanie?” dla dzieci w wieku 6 – 12 lat, podczas których uczestnicy będą mieli okazję zagrać w najbardziej znane gry i zabawy okresu międzywojennego, jak: cymbergaj, zośka, klasy czy gra w gumę.

Czas trwania – ok. 1 godzina

Koszt - 5 zł od dziecka

źródło: WCK

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy