Będą fajerwerki na Sylwestra. Zobaczcie, w których miastach

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 31.12.2019 08:45, PG
Sprawdźcie gdzie w Sylwestra będzie można zobaczyć pokaz sztucznych ogni.
Będą fajerwerki na Sylwestra. Zobaczcie, w których miastach

W Andrychowie nie będzie organizowanego przez gminę pokazu fajerwerków, ani plenerowej imprezy sylwestrowej. Zrezygnowano także z corocznego balu sylwestrowego, który odbywał się w Miejskim Domu Kultury.

Tradycyjnie, w Wadowicach urząd gminy organizuje dla mieszkańców Wadowic i okolic coroczny pokaz fajerwerków, który odbędzie się 31 grudnia o godz. 19:00 na Placu Jana Pawła II. Wydarzenie będzie połączone z życzeniami burmistrza. Wydarzenie to zapoczątkowała była burmistrz Ewa Filipiak a potem kontynuował ją Mateusz Klinowski i teraz Bartosz Kaliński.

Podobnie będzie w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie o godz.: 19:50 na Palcu Targowym burmistrz złoży życzenia noworoczne mieszkańcom a o godz.: 20:00 nastąpi pokaz sztucznych ogni.

Kęcki dom kultury, podobnie jak w zeszłym roku, postanowił przygotować pokaz pirotechniczny dla mieszkańców dokładnie o godz. 24:00 na rynku. Burmistrz gminy złoży też mieszkańcom życzenia.

Sylwester na Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej rozpocznie się o już godz. 20:00, a zakończy o godz. 01:00. Program imprezy: Sylwester w Bielsku-Białej. Co będzie się działo


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bolo123, 31.12.2019 10:13

Brawo wójt Żak - mieszkańcy chcieliby darmoche - oglądać sztuczne ognie bez biletów, ale to w tą stronę nie działa - nieprawdaż?

Keson, 26.12.2019 05:20

Jakby Andrychów wydał 150 tysięcy na fajerwerki to zapewne pojawiły by się komentarze w stylu (...) że w Andrychowie jest bida z nędzą a wydają takie pieniądze, ogromny dług 75 milionów złotych, ogromny deficyt budżetowy (...) WSZYSTKIM ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT, HEJTERĄ RÓWNIEŻ

budyn77, 25.12.2019 22:06

Rozumiem że w Andrychowie bida z nędzą, ogromny dług 75 milionów złotych, ogromny deficyt budżetowy ale żeby nie było życzeń w Sylwestra od wójta Zaka?!!! Skandal! Brawo wójt Zak! Brawo PO!