W kinie Centrum rusza sezon... operowy

Region, Wadowice, Imprezy, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 09.01.2019 14:30, INFORMACJA PRASOWA
Wyjątkowo atrakcyjnie zapowiada się nowy wadowicki sezon operowo-baletowy w Kinie Centrum.
W kinie Centrum rusza sezon... operowy

Do wadowickiego kina powraca Sezon Operowo-Baletowy, który przyniesie same „perełki”. - Ponadto w tym roku miłośnicy opery i baletu w wykonaniu najlepszych artystów świata będą mieli okazję obejrzeć spektakle płacąc za bilety mniej niż w poprzednich latach - informuje kierownictwo kina.

Podczas transmisji i retransmisji z Metropolitan Opera w Nowym Jorku i Teatru Bolszoj w Moskwie będzie można zobaczyć prawdziwe operowe i baletowe „hity”. Wadowicki sezon potrwa od stycznia do czerwca. Podobnie jak było przy poprzednich transmisjach wadowiccy widzowie w przerwach mogą także liczyć na małą degustację.

Sezon otworzy opera „Adriana Lecouvreur” już 13 stycznia o godz. 16:00. Fani opery będą mogli zobaczyć wspaniałe spektakle prosto z najwybitniejszego teatru operowego świata - The Metropolitan Opera. Na miłośników baletu przygotowano równie fantastyczne propozycje.

Ceny biletów: 20 zł (ulgowy), 30 zł (normalny)

13 stycznia, godz. 16:00: ADRIANA LECOUVREUR

2 lutego, godz. 18:55: CARMEN

10 marca, godz. 16:00 - ŚPIĄCA KRÓLEWNA

7 kwietnia, godz. 17:00 - TRUBADUR

19 maja, godz. 17:00: CARMEN-SUITE/PETRUSCHKA

9 czerwca, godz. 18:00 – TURANDOT


INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy