Koncert Anny Mysłajek

Region, Andrychów, Imprezy, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 28.05.2018 06:49, CKiW Andrychów
Koncert Anny Mysłajek

29.06.2018 (piątek) godz. 20.00 | Miejski Dom Kultury w Andrychowie
ANNA MYSŁAJEK z zespołem – koncert

Anna Mysłajek – nieprzeciętna osobowość sceniczna, wokalistka i autorka tekstów. Pochodzi z Porąbki, mieszka w Czańcu, w 2006 roku trafiła pod skrzydła instruktora teatralnego CKiW w Andrychowie – Katarzyny Przeciszowskiej. Pracowała i występowała z pianistą Wojciechem Ziębą. Zaczęła jeździć na różnego rodzaju festiwale piosenki poetyckiej i autorskiej. Brała udział w andrychowskim Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Turystycznej i Poetyckiej PIOSTUR GOROL SONG, gdzie została zauważona i nominowana do udziału w Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Dwa razy miała zaszczyt wystąpić na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, do udziału w którym zapraszani byli wyłącznie laureaci innych festiwali z całego kraju. Przełomem okazał się rok 2009, kiedy to po zdobyciu I nagrody na PIOSTURZE postanowiła wraz z dwoma muzykami (Wojtkiem Zaborowskim i Wojtkiem Kurkiem) założyć zespół - Anna Mysłajek & Oshalala. Rok później zespół zmienił nazwę na Mono Liza i wydał EP „Karuzela”.

Przełom 2011 i 2012 roku to kolejny zwrot w karierze Ani, która została zaproszona do Bielskiej formacji Buenos Agres. Muzyczna „sielanka” – koncerty, rozjazdy, festiwale, występ w programie Must Be The Music trwał do 2015 r., kiedy zespół wydał płytę „Tam gdzie nie ma echa”, po czym zakończył działalność. 2017 rok to kolejny przełom: dziesięć koncertów, m.in. Dzień Białej Flagi - zlot fanów Grzegorza Ciechowskiego w Toruniu, wygranie VI Podbeskidzkiego Przeglądu Muzycznego, pierwszy zagraniczny koncert w Czechach czy Krakowskie Synestezje w Klubie Studio! Przez ten czas skład zespołu ukształtował się następująco: Sebastian Adamczewski (gitara, wokal), Robert Okręglicki (bas), Łukasz Nowok (instrumenty klawiszowe) oraz Andrzej Obuchowski (perkusja). Obecny projekt Anny Mysłajek to mieszanka pop rocka, funku, soulu i jazzu, będąca wynikiem spontanicznej współpracy twórczej członków zespołu. Czekamy na nowy album. Może pojawi się już na koncercie w Andrychowie.

Ceny biletów: 20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu.
Sprzedaż biletów ; MDK w Andrychowie , ul. Szewska 7, tel. 33 8753105, 512 442 918.
Bilety online: www.kultura.andrychow.eu

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy