FMN - Ogólnopolski Festiwal Piosenki w Andrychowie

Andrychów, Imprezy, Wiadomości, 01.10.2017 11:43, a
Lady Pank, Kasia Kowalska, Piotr Machalica
FMN - Ogólnopolski Festiwal Piosenki w Andrychowie

FMN - Ogólnopolski Festiwal Piosenki w Andrychowie


Organizatorem Projektu „Fabryka Muzyki Niezwykłej” – Ogólnopolski Festiwal Piosenki jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie.

  • Część konkursowa Festiwalu odbędzie się 19 listopada 2017 r. w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie.

Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie i wykonanie dwóch piosenek w języku polskim, w tym obowiązkowo jednej piosenki z tekstem Wojciecha Młynarskiego.

  • W czasie wykonywania utworów dopuszcza się jedynie akompaniament własny grany na żywo (bez półplaybacku).
  • Soliści i zespoły przyjmowani są do udziału w konkursie na podstawie nadesłanych nagrań. Wiek uczestników: powyżej 16 lat.
  • Termin zgłoszeń mija 9 listopada.
  • Laureaci głównych nagród zostaną zaproszeni do występu podczas recitalu Piotra Machalicy „Mój ulubiony Młynarski”.

W ubiegłym roku pierwszą zdobyła formacja The Camel Trio, drugą Karolina Hozer z Rybnika (na gitarze towarzyszył jej Tadeusz Kolorz, a na fortepianie Patryk Szymborski). Trzecia nagroda powędrowała do wrocławskiego duetu: "Not For Sale", który tworzą Agata Gazduła - śpiew, autorka muzyki i tekstów oraz Robert Mojrzesz - gitara klasyczna i opracowania muzyczne. Jury postanowiło również przyznać dwa wyróżnienia: Irenie Salwowskiej-Hajdasz z Sadkowa oraz Robertowi Cichowiczowi z Łomży
Jak będzie w tym roku?

Zapraszamy do udziału w Festiwalu!

  • Szczegółowe informacje dotyczące udziału w Konkursie (m.in. Regulamin i Karta zgłoszenia) dostępne na stronie internetowej www.kultura.andrychow.eu/fabryka oraz na profilu FB Fabryka Muzyki Niezwykłej.

 

 

 

źródło: CKiW

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy