Zmiana zagospodarowania przestrzennego Inwałdu. Można zgłaszać uwagi

, Gospodarka, Wiadomości, 02.07.2019 14:40, PG
Zmiana zagospodarowania przestrzennego Inwałdu. Można zgłaszać uwagi

Od wtorku (09.07.) w urzędzie miejskim w Andrychowie wystawiony będzie do wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części gminy Andrychów w zakresie obszaru sołectwa Inwałd, wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Dokument można sprawdzać do 30 lipca. Będzie on także udostępniony na stronie internetowej magistratu.

Mieszkańcy swoje uwagi mogą zgłaszać burmistrzowi do 13 sierpnia.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

acbacb, 03.07.2019 09:00

Zbyszku-trollu rozumiem, ze wysoko cenisz własna prace, ale my mieszkańcy mamy na ten temat inne zdanie. Przejedx sie do Zagórnika to zobaczysz jak powinny wyglądać uregulowane potoki. co do poprzeczki to tak ja postawiles że przeskoczyla cie kobieta - nowa sołtys. a taki radny co co chwile zmienia barwy polityczne tez nam nie jest potrzebny - oddaj mandat inwałdzki kameleonie

beskidmaly, 03.07.2019 08:21

Troll brawo. Było mało i mało a tu inni czekaja i tu masz racje!

troll, 02.07.2019 20:14

Dyletanci????. Tak sobie to tłumaczcie. Przedszkole, Spacerowa, Korcza, Bukowińskiego, etc. Rzadek postawił tak poprzeczkę, że przeskoczyć ją będzie majstersztykiem. No fakt jedno dowalił- nie wybudował plebanii. Mało mieliście- na razie więcej nie będzie.

xpek, 02.07.2019 17:30

dlatego soltys przegral wybory ale widzę ze teraz znowu sie mizia do burmistrza

acbacb, 02.07.2019 14:45

plany planami, a w Inwałdzie i tak dziadostwo. ulicą Wiejską nie da sie juz jeździć, potok nieuregulowany. dobrze że susza to nie zalewa. Rzadek nic nie zrobił. dobrze że go nie wybralismy na sołtysa. jako radny tylko głosuje za podwyżkami smieci. panie rzadku nie na taka "robotę" głosowalismy. oddaj mandat!