Wracają nocne dyżury aptek

, Gospodarka, Wiadomości, 26.07.2018 13:00, red
Dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Kęty. Wracają całodobowe dyżury aptek.
Wracają nocne dyżury aptek
Od kilku lat żadna z kęckich aptek nie pełni dyżurów w nocy, w weekendy czy święta. Aptekarzom nie udało się uzyskać porozumienia co do tego, kto i kiedy ma dyżurować.

W końcu jest „światełko w tunelu”. Jak informują władze miasta, po wielu miesiącach rozmów z właścicielami aptek, wspólnie udało się wypracować nowe rozwiązania w zakresie nocnych dyżurów farmaceutycznych w gminie Kęty.

Zgodnie z podjętymi ustaleniami, dyżury całodobowe będą pełnione w Kętach w wybranych terminach przez dwie apteki. Dlatego na razie dyżury będą pełnione tylko w wybrane dni.

Realizacji dyżurów całodobowych podjęli się właściciele apteki „Nowa Duża” (Kęty, ul. Jana III Sobieskiego 19) oraz „Niezapominajka” (Kęty, Rynek 27).

Tak wyglądają nocne dyżury aptek w sierpniu.

Apteka „Nowa Duża”

Kęty, ul. Sobieskiego 19

tel. 797-311-9956 sierpnia

10 sierpnia

19 sierpnia

23 sierpniaApteka „Niezapominajka”

Kęty, Rynek 27

tel. (33) 845-31-74


2 sierpnia

8 sierpnia

12 sierpnia

27 sierpnia
To na razie rozpiska na sierpień. Powakacyjny grafik zostanie wkrótce ustalony. Na razie nie wiadomo, czy przyłączą się inne apteki, co pozwoliłoby zwiększyć częstotliwość dyżurów.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ulubieniec, 27.07.2018 09:48

Dobrze znać czas, kiedy zachorować ;-) Opieka całodobowa powinna być zsynchronizowana z dyżurami aptek.