Władze kolejnej gminy apelują o oszczędzanie wody

, Gospodarka, Wiadomości, 25.06.2019 09:30,
Wcześniej podobny komunikat wystosowano już w Andrychowie. Teraz w Kalwarii Zebrzydowskiej
Władze kolejnej gminy apelują o oszczędzanie wody
Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej apeluje o racjonalne gospodarowanie wodą i ograniczenie jej zużycia wyłącznie do celów spożywczych i sanitarnych. W związku z przedłużającym się okresem suszy, wprowadza się na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska zakaz podlewania ogródków działkowych, trawników, upraw polowych oraz napełniania basenów dla wszystkich odbiorców korzystających z gminnej sieci wodociągowej - czytamy w komunikacie kalwaryjskiego magistratu.

Apel obowiązuje do odwołania do odwołania, w trosce o zapewnienie wszystkim mieszkańcom dostępu do wody dla celów socjalno-bytowych oraz zabezpieczenia przeciwpożarowego - czytamy w komunikacie kalwaryjskiego magistratu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 26.06.2019 19:51

Wkrótce do ZUS popłyną składki w wysokości 1500, oczywiście wiemy kto sfinalizuje obietnice PIS, bo napewno nie matka czy ojciec którzy żyją z 500+. WSPANIALE z może tak dać coś wszystkim Polakom a nie tylko wybrańcom.

ChojnaZmiana , 25.06.2019 09:19

Za Pana Donalda nigdy nie brakowało ciepłej wody w kranie !