W końcu wyremontują drogę Andrychów - Zator?

, Gospodarka, Wiadomości, 29.01.2019 11:50, red
Kierowcy słyszą obietnice od kilku lat. Może w końcu się uda.
W końcu wyremontują drogę Andrychów - Zator?
Od roku Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie próbuje znaleźć wykonawcę remontu drogi wojewódzkiej Andrychów - Zator. Ogłaszano już kilka przetargów i nic z tego nie wyszło. Co prawda wykonawcy składali oferty, ale o kilka milionów przewyższały one kwotę, jaką władze województwa zaplanowały na remont. Dlatego przetargi były unieważniane. To w ostatnich latach dosyć często spotykany problem podczas realizacji inwestycji drogowych.

Może w tym roku uda się ruszyć z remontem?

Jak poinformował radny wojewódzki z Wieprza Rafał Stuglik w uchwalonym niedawno budżecie Województwa Małopolskiego "będzie więcej środków finansowych na modernizację dróg wojewódzkich. Nowego remontu doczeka się wreszcie DW 781 Andrychów – Chrzanów na odcinku Zator – Wieprz oraz DW 953 Skawina – Kalwaria Zebrzydowska".

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

madzia, 29.01.2019 13:21

Byłoby super. Kto często musi jeździć do Zatora to wie jaka to drogą przez mękę. Oby udało się!