W końcu koniec remontu. Przez 3 dni droga będzie zamknięta

, Gospodarka, Wiadomości, 10.12.2018 15:20, red

W końcu koniec remontu. Przez 3 dni droga będzie zamknięta
Od kilku miesięcy Firma DROG-BUD ze Spytkowic wykonuje przebudowę ul. Słonecznej w Brzezince k. Andrychowa. Koszt modernizacji to około 1,7 mln zł.

Trwający od kilku miesięcy remont staje się coraz bardziej uciążliwy dla mieszkańców.

Mamy dobre wiadomości: remont jest już na finiszu. W tym tygodniu położony zostanie tam asfalt. W związku z tym do czwartku droga będzie zamknięta.

- Informujemy, że ze względu na wylewanie masy asfaltowej od 11 do 13 grudnia (czwartek) ulica Słoneczna w Brzezince będzie całkowicie zamknięta. Przepraszamy za utrudnienia - informuje Urząd Miejski w Andrychowie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Hastati, 11.12.2018 10:43

może pan K i drugi pan K posuwają cię w du.eeee i temu takie głupoty piszesz ?

Hastati, 11.12.2018 10:42

aleocochodzi jesteś bucem zamiast się cieszyć ze znajduje się firma która chce robić w naszym regionie jakieś inwestycje gdzie jak wszyscy wiedzą panuje brak chętnych firm do większości inwestycji to wysuwasz jeszcze jakieś debilne oszczerstwa takich jak ty negujących postęp i rozwój naszego regionu powinno się przesiedlać do największej dziury zabitej deskami w Polsce może w tedy nauczył byś się szacunku

aleocochodzi, 10.12.2018 19:33

A co burmistrz ma udziały w drogbudzie i otrzymuje tzw. dywidendę?

abcabc, 10.12.2018 16:35

i pięknie kolejna inwestycja pana burmistrza na ukończeniu