Termowad chwali się, że produkując ciepło nie zanieczyszcza powietrza

, Gospodarka, Wiadomości, 12.03.2020 10:40, PG
Od teraz wszystkie instytucje ogrzewane przez Termowad będą specjalnie oznaczone.

Termowad chwali się, że produkując ciepło nie zanieczyszcza powietrza

W środę (11.03.) Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Termowad z Wadowic zorganizowało konferencję na temat ciepła systemowego, które wspiera walkę z niską emisją.

Podczas konferencji przekazano pływalni Delfin certyfikat jakości ciepła a na budynku zamontowano specjalną tabliczkę z napisem NO SMOG. Tabliczkę tę otrzymają wszystkie instytucje, które w ciepło zasila Termowad. Instytucje z takim znakiem nie zanieczyszczają powietrza, gdyż są zasilane ciepłem systemowym z Termowadu.

Samo przedsiębiorstwo Termowad otrzymał w 2019 certyfikat redukcji PreQurs dla dwóch systemów ciepłowniczych. Są to dokumenty potwierdzające wpływ produkcji ciepła na środowisko w porównaniu do innych szkodliwych systemów ogrzewania.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy