Tak powstaje nowa droga pod Tatry [FOTO]

Region, Wadowice, Andrychów, Sucha Beskidzka, Kalwaria Zebrzydowska, Kęty, Zator, Gospodarka, Wiadomości, 05.06.2018 20:40, red
To trzeba zobaczyć.
Tak powstaje nowa droga pod Tatry [FOTO]
Od kilku lat trwa budowa nowych odcinków „zakopianki' czyli drogi prowadzącej pod Tatry. Zakres prac jest imponujący, a najlepiej widać to na zdjęciach udostępnionych przez inwestora, czyli GDDKiA oddział w Krakowie.

Poziom zaawansowania inwestycji obecnie jest różny – drążenie gigantycznego tunelu zaawansowane jest ok. 20%, a prace zostaną zakończone najwcześniej pod koniec 2020 roku.

Ponad połowę prac (56,9 %) wykonano na odcinku od Skomielnej Białej do Rabki. Z kolei na odcinku pomiędzy Lubniem i Naprawą według GDDKiA prace ukończone są już 43%.

Zobaczcie zdjęcia
foto: GDDKiAZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy