Strefa już prawie gotowa. A co z ulicą Strefową?

, Gospodarka, Wiadomości, 11.02.2019 17:40, PG
Prace w tym miejscu ma znaleźć pół tysiąca osób.
Strefa już prawie gotowa. A co z ulicą Strefową?

W ubiegłym roku w Andrychowie rozpoczęła się budowa strefy ekonomicznej. Prace miały zakończyć się w styczniu ale termin przesunięto na koniec maja.

Koszt robót budowlanych wraz z dokumentacją projektową wynosi 13 mln zł. W strefie ma powstać kilka zakładów pracy. Gmina chce sprzedać wydzielone działki potencjalnym pracodawcom, którzy mają stworzyć 500 nowych miejsc pracy.

Wykonawcą inwestycji jest konsorcjum z firmą TOMBET Tomasz Gwóźdź jako liderem. Do strefy doprowadzono media oraz wybudowano ścieżki dojazdowe.

Nie ma co ukrywać, że ulica Strefowa łącząca Białą Drogę z Batorego jest istną ruiną. Zwłaszcza w okolicy ogródków działkowych i dwóch zakładów produkcyjnych: Wosany i Pawbolu. Jak się dowiadujemy w urzędzie miejskim przetarg na remont tej drogi ma zostać ogłoszony w ciągu kilku najbliższych dni w formie zaprojektuj – wybuduj.

ul. StrefowaZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 12.02.2019 15:02

A kto rozwalil drogę??? Tiry ktore jezdza po soki,a droga byla budowana lata temu pod......rowery!!!!!!!!!