Rutkowski ma nowych poszkodowanych w aferze finansowej?

, Gospodarka, Na sygnale, Wiadomości, 26.05.2020 20:15, red
W środę nowe informacje.
Rutkowski ma nowych poszkodowanych w aferze finansowej?
Kilka dni temu Krzysztof Rutkowski podczas konferencji prasowej w Wadowicach przedstawił kulisy tzw. piramidy finansowej. Według Rutkowskiego, Ewa G. z Wadowic jako organizator przestępstwa finansowego, wyłudziła od swoich ofiar prawdopodobnie 20 mln zł. Jedna z poszkodowanych kobiet, mieszkanka Kęt, wystąpiła podczas tej konferencji i opowiadała, jak doszło co całej sytuacji.

Ale prawdopodobnie poszkodowanych jest więcej. - Po Państwa publikacjach zgłosiło się do nas wielu poszkodowanych w piramidzie finansowej Ewy G. - poinformował dziennikarzy Krzysztof Rutkowski i na środę zapowiada kolejny briefing prasowy w tej sprawie.

Poniżej nagranie z konferencji prasowej sprzed kilku dni.


Dodajemy, że sprawą zajmuje się również Prokuratura Okręgowa w Bielsku - Białej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy