Remont przedłużony do połowy 2019 roku!

, Gospodarka, Wiadomości, 18.12.2018 09:00, red
Dłużej się nie da?
Remont przedłużony do połowy 2019 roku!

Od 2017 roku trwa remont drogi wojewódzkiej 948 z Kęt w kierunku Oświęcimia. Na prawie 6-km odcinku drogi wykonywana jest nowa nawierzchnia i przejścia dla pieszych. Powstały już chodniki i ścieżki rowerowe. To bardzo uciążliwy dla kierowców remont.

Najgorzej jest z ciągle przedłużającymi się pracami przy dwóch nowych mostach: nad Kanałem Ulgi w Nowej Wsi i nad ciekiem wodnym. Tutaj prace sporo się opóźniły a kierowcy nadal muszą poruszać się jednym pasem przy światłach. To tworzy gigantyczne korki w godzinach szczytu.

Niestety, wykonawca nie wywiązuje się z terminów zakończenia tej inwestycji. Początkowo miał zakończyć prace związane z remontem do końca września, potem termin przedłużony został na grudzień tego roku. Na pewno nie ma co liczyć, że prace lada dzień zostaną zakończone. Nowy termin zakończenia inwestycji wyznaczony został na połowę 2019 roku!

Cała inwestycja pochłonie ok. 17 mln zł.




Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

barte, 18.12.2018 16:45

Jaki rząd taka budowa