Odmienione Pachla i Daszyńskiego [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 14.03.2019 13:25, PG
A co z osiedlem Olszyny?
Odmienione Pachla i Daszyńskiego [FOTO]

Powoli kończy się remont ul. Daszyńskiego i Pachla w Andrychowie. Ekipa budowlana z firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Eksportowe „WIKOS” z Babic wykonała nie tylko modernizację jezdni ale też nowe parkingi i chodniki. Koszt to ponad milion zł. Inwestycja została zrealizowana ramach zadania pn.: „Przestrzeń Wspólna dla Osiedla Olszyny – integrowanie przez projektowanie”.

I właśnie tym roku ma także rozpocząć się zapowiadany od wielu lat remont najstarszego osiedla w mieście czyli Olszyn. Rzeczywiście w budżecie na ten rok zapisano 1,1 mln zł ale nie ogłoszono jeszcze przetargu na ten cel. Mieszkańcy już chyba przestali wierzyć w to, że to kiedykolwiek nastąpi... - Od kilkunastu lat słyszymy od włodarzy miasta, że za niedługo rozpocznie się remont. I co? I dalej nic nie ma a co wybory obiecanki powracają. - mówi nam pani Bożena, mieszkanka os. Olszyny.


ul. Daszyńskiego i Pachla :Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

specnarz, 18.03.2019 07:01

PS: Też proszę o wybrukowanie parkingu przed domem...

specnarz, 18.03.2019 07:00

Czytamy o sukcesie ale inwestycja jeszcze nie jest zakończona...

Turboplazmotron, 15.03.2019 10:43

abcabc brawo dla pracowników firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Eksportowe „WIKOS” z Babic

abcabc, 15.03.2019 08:08

brawo dla burmistrza za kolejną inwestycję a pisiaki z mokrą włoszką niech nadal przeszkadzają i blokują.pan burmistrz ma dużo siły i energii aby działać dla dobra gminy mimo różnych przeciwności

Ca-ro, 14.03.2019 19:08

Miasto zrobiło tyle parkingów,tylko ciekawe ,że nikt za nie niepłaci

Turboplazmotron, 14.03.2019 19:02

Prace jeszcze się nie skończyły może jeszcze załatają te dziury. Uliczki i chodniki wyglądają bardzo ładnie w porównaniu do tego co było wcześniej.

skornica, 14.03.2019 18:48

Minus tego to to że przez tą inwestycję ul.Daszyńskiego na wysokości zakładu fryzjerskiego jest tragiczna. Dziury trudno ominąć. Plus jest taki że na ulicy Pachla wymieniona została na nową kanalizacja i wodociąg.A często tam występowały awarie.