Nowy przetarg na budowę obwodnicy w gminie Zator

, Gospodarka, Wiadomości, 26.05.2020 08:00, red
Ta droga w końcu powstanie?
Nowy przetarg na budowę obwodnicy w gminie Zator
Kilka dni temu Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie ogłosił kolejny przetarg nieograniczany na budowę obwodnicy Podolsza k. Zatora. Wokół tej planowanej od lat inwestycji było ostatnio głośno. To za sprawą mieszkańców, którzy w ubiegłym roku zagrozili blokadą drogi krajowej, jeśli władze w końcu nie zaczną budować obiecywanej obwodnicy.

Potem wybrano już wykonawcę, ale nie przystąpił on do realizacji umowy, która ostatecznie została rozwiązana. Dopiero kilka dni temu ogłoszono kolejny przetarg, w drodze którego Zarząd Dróg Wojewódzkich planuje wybrać nowego wykonawcę.

- Niezwykle cieszy nas ta wiadomość, z uwagi na fakt że tak ważna dla rozwoju naszego subregionu inwestycja będzie kontunuowana. Mamy nadzieję, że procedury i postępowanie przetargowe zostaną sprawnie przeprowadzone, a nowy wykonawca wejdzie na budowę jeszcze w tym roku - informują w zatorskim magistracie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy