Nowe centrum handlowe w Wadowicach już otwarte

Wadowice, Gospodarka, Wiadomości, 19.12.2012 14:00, (red)
W środę (19.12) w Wadowicach otwarto nowy pawilon handlowo-usługowy HEUREKA. Mieści się w centrum miasta w kamienicy, która dzięki inwestorowi odzyskała ostatnio blask.
Nowe centrum handlowe w Wadowicach już otwarte

Budynek przy ulicy Lwowskiej 16 w Wadowicach, zaledwie 100 metrów od Rynku, pełnił w przeszłości różne funkcje. W okresie zaborów był tam hotel dla żołnierzy i oficerów armii cesarskiej.

 

 

                                                           fotografia ze zbioru Pana Mariusza Jasińskiego

 

W czasie międzywojennym mieściły się w nim sklepy i zakłady usługowe. Po wojnie uruchomiono w nim Hotel i sklepy.
                               


W ostatnich dwóch latach brzydka wcześniej kamienica diametralnie zmieniła swe oblicze.

 

Dzięki inwestorowi teraz wzrok przyciąga nie tylko nowa elewacja, ale także nowocześnie urządzone wnętrza, w których znajdują się pomieszczenia dla usług i handlu.

 

W tej właśnie kamienicy w przedświąteczną środę (19.12) uruchomiony został nowoczesny pawilon handlowo-usługowy HEUREKA, zaaranżowany na małą galerię handlową. W galerii znajdują się Delikatesy "Centrum", a wkrótce otwarte zostaną butiki, m.in. biuro podróży, jubiler czy sklep z odzieżą.

 

TAK BUDYNEK PREZENTUJE SIĘ OBECNIE

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy