Nowa kuchnia, stołówka i świetlica w szkole w Jaroszowicach. [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 11.02.2020 16:00,
Nowa kuchnia, stołówka i świetlica w szkole w Jaroszowicach. [FOTO]
We wtorek (11.02) w Szkole Podstawowej w Jaroszowicach k. Wadowic oficjalnie otwarto nową kuchnię, stołówkę i świetlicę.

Otwarcie rozpoczęło się tradycyjnie od poświęcenia nowego obiektu oraz przecięcia wstęgi, którego dokonali uczniowie szkoły.

Inwestycję zrealizowano w ostatnich miesiącach z kasy budżetu Gminy Wadowice. Wykonawcą była firma MARBUD ze Świnnej Poręby, która wykonała zadanie za kwotę ponad 750 tysięcy złotych.

Oprócz nowych pomieszczeń dzieci dostały także nowy laptop do obsługi wielkiego 65 calowego monitora interaktywnego, który zamontowany został w świetlicy i będzie służył uczniom do dodatkowej edukacji. Nowe urządzenie kosztowało 7380 zł.
foto: UM Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy