Nocne i weekendowe dyżury lekarzy uratowane

, Gospodarka, Wiadomości, 11.01.2019 12:30,
Dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Kęty i nie tylko.
Nocne i weekendowe dyżury lekarzy uratowane
Nocna i weekendowa opieka lekarska w Gminnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej przy ulicy Sobieskiego w Kętach będzie działać dalej. Jeszcze kilka dni temu wcale nie było to pewne. Lekarz prowadzący te usługi złożył bowiem wypowiedzenie. Nocna opieka miała działać tylko do końca stycznia.


Do akcji wkroczyły władze Kęt, które podjęły rozmowy z wszystkimi władnymi w tej sprawie. Jak w piątek (11.01) poinformował burmistrz Kęt Krzysztof Klęczar udało się uzyskać porozumienie, dzięki któremu nocne i weekendowe dyżury lekarskie nadal będą prowadzone w Kętach.

To dobra wiadomość nie tylko dla mieszkańców gminy Kęty, ale i mieszkańców miejscowości z sąsiednich gmin – Andrychowa czy Czańca, którzy często korzystają z porad lekarzy podczas dyżurów w Kętach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ulubieniec, 11.01.2019 17:42

Gratuluję !

",,**,,", 11.01.2019 15:22

Budyn,czyli gruby,ale robisz buca z siebie,napisz jeszcze o zlobku i domu seniora,czy kobielus juz to buduje????? Kubien obiecal lodowisko KŁAMAŁ!!!!!! Kubien obiecal darmową komunikację miejską dla wszystkich mieszkańców Gminy Andrychów od stycznia, KŁAMAŁ!!!!!!!!!!!! Kubien obiecał całodobową opiekę medyczną w Andrychowie od marca, KŁAMAŁ!!!!!!!! Czemu Pietras z Kubieniem zlikwidowali publiczne ZOZ-y w Gminie Andrychów????????

budyn77, 11.01.2019 14:12

Brawo wójt Zak...