Mieszkańcy się doczekali. Wylano asfalt prawie na samym końcu wsi [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 13.05.2019 16:25, PG
Teraz czas na chodnik.
Mieszkańcy się doczekali. Wylano asfalt prawie na samym końcu wsi [FOTO]
Mieszkańcy Sułkowic - Bolęciny a zwłaszcza jej górnej części mają powód do zadowolenia. Kilka dni temu na 400 m odcinku wylano nakładkę asfaltową na trzeciej już części ul. Racławickiej. Niestety zabrakło asfaltu na kolejne kilkadziesiąt metrów do przystanku autobusowego, jednak jak przekazuje nam sołtys Kazimiera Borgosz będzie się starała o to żeby powiat znalazł pieniądze na dokończenie tej inwestycji. Zadanie to zostało sfinansowane z puli finansowej remontów cząstkowych.

W 2017 roku starostwo wyremontowało w tej miejscowości ulicę Racławicką obok ochotniczej straży pożarnej oraz szkoły a potem drugą jej część do popularnej pętli.

W planach jest także budowa chodnika od granicy z Rzykami aż do samego Andrychowa. W tej sprawie wykonano już nawet projekt techniczny.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy