Łukoil znika z polskiego rynku. Teraz będzie...

, Gospodarka, Wiadomości, 20.03.2019 13:15, INFORMACJA PRASOWA
Ciekawostka dla kierowców.
Łukoil znika z polskiego rynku. Teraz będzie...

Austriacki fundusz inwestycyjny zdecydował o wypowiedzeniu umowy licencyjnej na korzystanie z marki Łukoil w Polsce.

Od kilku miesięcy sieć 115 stacji paliw w Polsce przechodzi widoczny rebranding i jest gruntownie modernizowana. Ten proces zostanie zakończony do 1 czerwca, od tego czasu wszystkie stacje będą funkcjonowały pod nazwą AMIC Energy. Klienci pierwszych zrebrandowanych stacji już mogą korzystać w pełni z nowych rozwiązań. Jednocześnie koncern zapewnia utrzymanie atrakcyjnych cen paliw, co jest szczególnie ważne dla dotychczasowych klientów sieci.

Amic Energy to nowoczesna marka, która na co dzień wykorzystuje nowe technologie we wszystkich obszarach swojej działalności. Przekłada się to na kształt i funkcjonowanie stacji, a przede wszystkim na spełnienie oczekiwań i potrzeb klientów.

- Marka w procesie rebrandingu stawia na miejsca dobrej energii, w których klienci będą czuli się bezpiecznie i komfortowo. Przestrzeń i ergonomia nowych stacji sprzyja wygodnemu tankowaniu oraz korzystaniu z dodatkowych usług nie tylko dla swojego pojazdu. Wybrane stacje AMIC Energy prowadzą restauracje Subway i dysponują zróżnicowaną i smaczną ofertą gastronomiczną na rynku. Sieć restauracji w placówkach AMIC Energy będzie systematycznie rozwijana. Pierwsza w nowym brandzie stacja AMIC Energy w Piasecznie otrzymała wyróżnienie w kategorii - stacja w segmencie premium podczas Gali Petrotrend Stacja Benzynowa 2019, która odbyła się 18 marca w Warszawie.

- Kierowcy i pasażerowie już mogą korzystać z w pełni nowoczesnych stacji AMIC Energy w Warszawie, Toruniu, Łodzi, Gdyni i we Wrocławiu. Kolejne otwarcia planowane na przełomie marca i kwietnia to Kraków i Radom - czytamy w komunikacie Biura Prasowego AMIC Polska sp. z o.o.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy