Koniec darmowego parkowania w centrum Andrychowa

, Gospodarka, Wiadomości, 25.06.2020 15:10, red
Od poniedziałku trzeba będzie płacić.
Koniec darmowego parkowania w centrum Andrychowa
W czwartek (25.06) burmistrz Andrychowa Tomasz Żak uchylił swoje zarządzenie z 7 kwietnia w sprawie "zaniechania poboru opłat za postój pojazdów samochodowych w Strefie Płatnego Parkowania na obszarze Miasta Andrychowa". Z pobierania opłat zrezygnowano na czas pandemii, ale ostatnio powoli wszystko wraca do normalności więc i... pobór opłat.

Na ulicy Rynek w Andrychowie ponownie - od 29 czerwca - trzeba będzie płacić za parkowanie.

Wkrótce - jak informowaliśmy - strefa płatnego parkowania zostanie zresztą poszerzona o ulicę Legionów i plac Mickiewicza, gdzie również postawione zostaną parkomaty i mieszkańcy będą musieli płacić za pozostawienie samochodu. Decyzję w sprawie powiększenia Strefy Płatnego Parkowania mają podejmować andrychowscy radni na najbliższej sesji Rady Miejskiej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy