Kolejny nadajnik w Rzykach [VIDEO]

, Gospodarka, Wiadomości, 22.01.2020 20:15, DK / WB
Sprawa wzbudza kontrowersje.
Kolejny nadajnik w Rzykach [VIDEO]

Kolejny nadajnik w Rzykach powstaje na os. Polaki. Co zastanawiające, jego stopa jest praktycznie w granicy przebiegającej tam drogi.

Mieszkańcy os.Polaki o budowie nadajnika dowiedzieli się dopiero kiedy na miejsce budowy przyjechała pierwsza koparka. Twierdzą wręcz, że nikt nawet nie powiadomił ich o planach budowy kolejnego nadajnika w Rzykach.

W ubiegłym roku, sieć ORANGE wybudowała nadajnik w pobliżu cmentarza. Jednak wtedy mieszkańcy byli raczej zadowoleni z tego powodu, wcześniej zasięg był słaby lub w ogóle go nie było.

Teraz w całych Rzykach zasięg jest dobry. Skąd więc decyzja o budowie kolejnego nadajnika?

Mieszkańcy skarżą się, że zostali potraktowani jak powietrze i że wielkie korporacje w ogóle nie przejmują się zwykłym obywatelem. Tera mają zamiar skontaktować się z prawnikiem oraz złożyć petycję przeciwko budowie nadajnika.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rzycon, 24.01.2020 19:46

Nie mam zasięgu,nie mam zasięgu.. Piertolenie. Robią nadajnik,no jak to może być,protestujemy..Rzyconem jestem ,ale niektórych nie rozumie...Dzwońcie se kurfa dalej od sołtysa,tzn sołtyski,tylko do sołtyski w kamizelce bo tam bronią straszą :)

piter.m, 23.01.2020 22:10

Jak by tam nie było użytkowników sieci PLAY to może by nie budowali. Jest nadzieja, ale wszyscy mieszkańcy musieliby się przenieść do konkurencyjnych sieci - taki protest obywatelski. Jest ktoś pierwszy? :)

NIE bo NIE, 23.01.2020 17:05

Niech to ktoś zatrzyma bez przesady!!! Gdzie są radni z Rzyk, niech pomogą?