Kolejne osiedle w Andrychowie do remontu [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 10.10.2018 17:20, red
Prace ruszyły w tym tygodniu.
Kolejne osiedle w Andrychowie do remontu [FOTO]
W ostatnich latach w Andrychowie remontowane było już osiedle Metalowców, dobiega końca remont ulicy Włókniarzy, a teraz andrychowskie władze zaplanowały remont osiedla Olszyny - najstarszego w mieście. Prace na Olszynach mają rozpocząć się w przyszłym roku - tak przynajmniej wynika z zapowiedzi miejskich władz. Na razie rozpoczęto remont ulic Daszyńskiego i Pachla, czyli ulic w sąsiedztwie osiedla na Olszynach. To inwestycja realizowana w ramach projektu modernizacji osiedla Olszyny.

W tym tygodniu budowlańcy z z firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Eksportowe „WIKOS” z Babic pojawili się na miejscu i rozpoczęli prace. Planowany termin zakończenia to maj 2019 roku, a koszt 1 mln zł.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 11.10.2018 17:09

Ten Kobielus chyba jezdzi na wstecznym z osiedla na osiedle. Frajer robi to w 10 min o jak nazwac Kobielusa jak robi to w 30min ???

beskidmaly, 10.10.2018 20:36

zlobki w Andrychowie sa dwa tyko od 18 miesiąca zycia dziecka ale nie chcą przyjąć Kobielusa bo za młody haha

artmn, 10.10.2018 20:19

** przedstaw się nie bądź anonim-wy, - wa, bredzisz i nawet tego nie widzisz, może też jesteś radnym? najlepiej po kimś "jechać" nie widząc siebie gratuluję

aleocochodzi, 10.10.2018 19:52

Kandydat PO Nowoczesna WSI dał plamę z tymi żłobkami.

",,**,,", 10.10.2018 18:51

Kobielus glosowal przeciwko wszystkim inwestycjom,a teraz obiecuje darmowe bilety na basen,ale ktory, ten kryty??? Przeciez glosowal przeciwko tej inwestycji. Kobielus bedzie budowal wszystko z wlasnej kieszeni. Buhahahahahaha. A matka anonimowa musi isc do roboty to kobielus jej zlobek założy buhahahaha hopsasasasa usususa ni ma kobielusa. Usausa hehehe u kobielusa wszystko jest na nie :-) :-) :-) :-) :-) jako matka pytam i SPRAWDZAM czemu przez 12lat nic nie zrobiles, wlasnego syna prowadzisz do przedszkola po...kamieniach,bo nawet chodnika nie zrobiles do przedszkola nr3,a pitolisz o drogach lokalnych, daj sobie juz spokoj z samorządem,jestes beznadziejnym radnym.

",,**,,", 10.10.2018 18:47

Kobielus glosowal przeciwko wszystkim inwestycjom,a teraz obiecuje darmowe bilety na basen,ale ktory, ten kryty??? Przeciez glosowal przeciwko tej inwestycji. Kobielus befzie budowal wszystko z wlasnej kieszeni. Buhahahahahaha. A matka anonimowa musi isc do roboty to kobielus jej zlobek założy buhahahaha hopsasasasa ususus ni ma kobielusa. Usausa hehehe u kobielusa wszystko jest na nie :-) :-) :-) :-) :-)

Gacenty, 10.10.2018 18:47

Stanowczo za wcześnie zaczęty remont, jakby zaczęli za tydzień to nikt by nie śmiał pomyśleć że to ma związek z wyborami. Nikt.

Keson, 10.10.2018 18:13

Kobielus pewnie jest na nie, bo dlugi beda