Kolejna przerwa w kursowaniu pociągów

, Gospodarka, Wiadomości, 13.07.2018 12:25, red
Kolejna przerwa w kursowaniu pociągów
Ciąg dalszy remontów na śląskim odcinku linii kolejowej nr 117.

W związku z tym od 16.07 do 14.09.2018 r. przez całą dobę wstrzymany zostanie ruch pociągów POLREGIO na odcinku Kęty - Bielsko-Biała Główna. Zamiast pociągów uruchomiona zostanie Zastępcza Komunikacja Autobusowa.

Miejscem przyjazdu i odjazdu autobusów ZKA na stacji Bielsko-Biała Główna jest plac dworcowy zlokalizowany tuż obok kładki przy ul. Podwale.

Pociągi na odcinku Kęty - Kraków mają kursować normalnie.

foto: Archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kriisu78, 13.07.2018 14:46

Oj tam barte. Czepiasz się. PiS lepiej chapie publiczną kasę , ale za to Platforma lepiej kręciła lody. Premierostwo z PiS znacznie lepiej wabi ciemną masę wciskając jej wszystko do łykania, za to Platforma miała wszystko (prawie) i wszystkich ( prawie) w kranie z ciepłą wodą czyli po ludzku mówiąc głęboko w d... Liderzy z PiS znacznie lepiej bredzą, natomiast Platforma nie mówiła bzdur, bo po prostu nie gadała z ludzmi w ogóle. . Itp itp. Reasumując jedni i drudzy pieldorą okrutnie. Jedni zalatują goo..em, drudzy kałem a wszystkie inne partie zalatują kloaką.

barte, 13.07.2018 11:55

Ogólnie rzecz biorąc zauważyłem że za rządu PISu wszystko się rozlatuje.Drogi,tory a słuzba zdrowia jest jeszcze gorsza niż była kilka lat temu a przecież nie tak miało być.Mamy za premiera którzy jest specjalistą od wizualizacji i prezydenta marionetkę