Kolejna działka na sprzedaż w strefie. Wkrótce chwila prawdy

, Gospodarka, Wiadomości, 12.02.2019 18:30, PG
Magistrat ogłasza kolejne przetargi na sprzedaż działek w nowej strefie ekonomicznej w Andrychowie. Znajdą się chętni?
Kolejna działka na sprzedaż w strefie. Wkrótce chwila prawdy

Przypomnijmy, że jeszcze w grudniu ubiegłego roku władze Andrychowa ogłosiły przetarg na sprzedaż pierwszych czterech działek inwestycyjnych w nowej strefie ekonomicznej przy ulicy Biała Droga w Andrychowie. Na tych terenach mają powstać firmy i zakłady produkcyjne. Ceny wywoławcze są różne – w zależności od wielkości działki – od 450 tys. zł do 1,78 mln zł netto. Przetargi na te działki odbędą się już 25 lutego tego roku.

Strefa gotowa, działki idą pod młotek


We wtorek (12.02.) burmistrz ogłosił przetarg ustny na kolejną działkę położoną w strefie ekonomicznej w Andrychowie. Cena wywoławcza działki o powierzchni 1,6644 ha wynosi prawie 2 mln zł netto. Przetarg odbędzie się 15 kwietnia o godz. 10:00 w urzędzie miejskim. Szczegóły przetargu można znaleźć w BIP.W strefie mogą zostać ulokowane mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które wybudują budynki i/lub obiekty budowlane przeznaczone na działalność produkcyjną i usługową, bez możliwości lokowania obiektów mieszkaniowych, turystycznych oraz handlowych.

Jeśli będą przedsiębiorcy, którzy wyrażą chęć zakupu działek to magistrat zyska na tym terenie więcej niż kosztował jego zakup kilka lat temu. Burmistrz Tomasz Żak będzie mógł zatem odnotować sukces. Czy jednak tak się stanie?

Będziemy informować na bieżąco.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

gepard czester, 13.02.2019 09:37

@Keson może właśnie o to chodzi żeby niewielu przedsiębiorców o tym wiedziało.

Keson, 13.02.2019 05:40

Kolejna licytacja ??? a w pierwszej byli jacyć chetni ??? bo jak tak będą sprzedawać, że ogłoszenie jest na takim lokalnym porataliku to w życiu nie sprzedaża, Zapłaćić walnąć na OTODOM czy OLX to będzie odzew, a nie szczypać się za ogłoszenia za darmo. Kto tam pracuje ??? Działki za miliony a na ogłoszenie za 30 złotych nie ma ???