Drugi nadajnik stanął w Rzykach

, Gospodarka, Wiadomości, 24.03.2020 11:45, red
Nie pomogły protesty mieszkańców.
Drugi nadajnik stanął w Rzykach
Mimo sprzeciwu mieszkańców w Rzykach na osiedlu Polaki stanął drugi nadajnik telekomunikacyjny - tym razem sieci Play. Nie ma na to zgody mieszkańców, którzy złożyli wniosek do wojewody o wstrzymanie inwestycji. Jak widać nic to nie dało. Nadajnik już stoi.

foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

awi70, 24.03.2020 22:13

A może mieszkańcy powinli zrezygnować z Orange i Tmobile też by było po problemie Zrównajmy to wszystko i będzie ok, ech ta ciemnota ludzka!!

Bolek, 24.03.2020 18:24

Powinni mieszkańcy Rzyk zrezygnować z sieci Play i po problemie.Promieniowanie G5 jest bardzo szkodliwe dla zdrowia,podobnie jak wifi,lite.Obniża min.odporność organizmu.Teraz będzie u nas światłowod z Beskid Media,więc wyrzucam wifi.

Angel, 24.03.2020 16:29

Nie ma dowodów na szkodliwość, więc nie wiem dlaczego mieliby nie budować nadajnika. Protesty grupki idiotów i starych bab nikogo nie interesują.