DONE! Deliveries oddaje 1 € z każdego zlecenia na cele dobroczynne 

, Gospodarka, Wiadomości, 26.05.2020 07:45, INFORMACJA PRASOWA
Kolejna firma przyłączyła się do pomocy szpitalom.
DONE! Deliveries oddaje 1 € z każdego zlecenia na cele dobroczynne 
DONE! Deliveries to firma z Andrychowa, zajmująca się usługami transportowymi na terenie całej Europy. Organizacja dynamicznie się rozwija, drugi rok z rzędu znalazła się w Rankingu FT1000, czyli zestawieniu 1000 najszybciej rozwijających się firm w całej Europie, a pracownicy chętnie angażują się w liczne działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Także w tym niespokojnym czasie DONE! nie jest obojętne, dlatego uruchomiło wewnętrzną akcję niesienia pomocy potrzebującym instytucjom o nazwie „1 zlecenie = 1 euro”. Istotą akcji jest przekazywanie 1 euro z każdego wykonanego przez firmę zlecenia, dla cyklicznie wybieranej placówki, która takiego wsparcia potrzebuje.


Jako pierwszą placówkę, pracownicy DONE! wybrali Szpital Uniwersytecki w Krakowie, który leczy pacjentów zarażonych Covid-19. Miejsce to zostało zaproponowane przez pracowników pośród innych placówek, które potrzebują pomocy Następnie przeprowadzono głosowanie, w którym wzięły udział wszystkie zatrudnione osoby. W jego wyniku wytypowano właśnie krakowski szpital.

W tym przypadku darowizna będzie przeznaczana na zakup specjalistycznego sprzętu ratującego życie i wyposażenia ochronnego dla pracowników szpitala. Cel to zapewnienie jak największej ilości środków, które pomogą diagnozować podopiecznych bez ryzyka dla lekarzy, pielęgniarek i całego personelu oraz w trosce o każdego pacjenta placówki.

Pomagając szpitalowi, DONE! przyłączyło się do organizowanej przez placówkę kampanii społecznej #grunwald2020. Tak naprawdę, każdy z nas może wziąć w niej udział. Akcja niewątpliwie jest godna rozpowszechniania i naśladowania.


Pomimo skomplikowanej sytuacji w sektorze usług transportowych, trwa akcja pomocy. Pracownicy płynnie realizują potrzeby rynku i sprawnie dostosowali się do zmian, np. pracy zdalnej.

Jaka będzie następna placówka, którą firma wesprze? Na razie to pozostaje tajemnicą. Jak obiecuje Zespół zarządzający DONE!, akcja będzie cykliczna, tak by wesprzeć różne potrzebujące sektory, nie tylko z obszaru medycznego, ale także z branży technologicznej, która jest firmie szczególnie bliska.

źródło:

https://www.donedeliveries.com/aktualnosci/akcja-done-1-zlecenie-1-euro-wspieramy-w-walce-z-covid-19-szpital-uniwersytecki-w-krakowie

https://www.su.krakow.pl/nasz-szpital/aktualnosci/walka-o-zdrowie-i-zycie-pacjentow

https://www.su.krakow.pl/nasz-szpital/aktualnosci/uruchamiamy-kampanie-spoleczna-grunwald2020?highlight=WyJncnVud2FsZDIwMjAiXQ==


INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy