Dobiega końca budowa okazałej sali gimnastycznej na Podlesiu [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 23.07.2018 16:20, DK/PG
Uczniowie od września będą ćwiczyć na nowoczesnej sali gimnastycznej.
Dobiega końca budowa okazałej sali gimnastycznej na Podlesiu [FOTO]

Dobiega końca budowa całkiem nowej sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno – Gimnazjalnym nr 3 w Kętach Podlesiu. Koszt jej budowy to blisko 5,9 mln zł.

Wykonawcą jest firma: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe, Henryk Jurczak Sp. Jawna z Porąbki. Jak podaje magistrat montowane są już ostatnie niezbędne pomoce sportowe tj. drabinki, bramki, czy wewnętrzne trybuny oraz sprzęt sanitarny.

Sala została połączona z budynkiem szkoły co wygląda naprawdę okazale. Prace mają potrwać do końca lipca tego roku. Następnie budynek zostanie zgłoszony do nadzoru budowlanego a od września uczniowie będą mogli już korzystać z nowoczesnej sali gimnastycznej.

Zobaczcie jak to wygląda.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

KJK, 23.07.2018 16:52

Warto zauważyć, że również okazały jest koszt budowy, w czasie gdy gmina jest zadłużona na prawie 60 milionów złotych, co stanowi 48,27% planowanych dochodów- na granicy wprowadzenia komisarza do miasta. Pomijam już koszty utrzymania tak wielkiej hali (ogrzewanie, obsługa, oświetlenie).