Do kiedy remont ulicy Włókniarzy?

Region, Andrychów, Gospodarka, Wiadomości, 14.05.2018 15:00, red / WB
Ogromne utrudnienia na remontowanej ulicy.
Do kiedy remont ulicy Włókniarzy?
Przetarg na remont wygrała firma „DROG-BUD” Franciszek Fryc ze Spytkowic. Koszt: 3,8 mln zł. Prace trwają od zeszłego roku. Ulica powoli zmienia swój wizerunek. Nie chodzi tylko o nową nawierzchnię asfaltową, ale także o nowe chodniki, ścieżki rowerowe czy parkingi.

Remont oznacza jednak spore komplikacje dla mieszkańców. Do kiedy potrwa remont?

Zgodnie z podpisaną w zeszłym roku umową wszystkie prace na ulicy Włókniarzy powinni zakończyć się do końca listopada tego roku.

Dobre informacje są takie, że dzięki dobrej pogodzie w zimie i na wiosnę budowlańcy nadgonili plan i inwestycja zostanie zakończona znacznie wcześniej, prawdopodobnie do końca czerwca.

To już kolejne osiedle modernizowane w ostatnich latach w Andrychowie. Wcześniej podobne prace wykonano na Metalowców. W planach jest jeszcze remont ulicy Lenartowicza oraz remont osiedla Olszyny, ale to już nie w tym roku. Przynajmniej na razie w tegorocznym budżecie gminy nie ma na ten cel pieniędzy.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 15.05.2018 15:58

DOKŁADNIE !!!

xpek, 15.05.2018 15:47

mogliby się w tym trochę mniej guzdrać