Co się dzieje na placu Mickiewicza?

Region, Andrychów, Gospodarka, Wiadomości, 11.05.2018 16:40, WB
Część placu ogrodzono. Co tam się dzieje?
Co się dzieje na placu Mickiewicza?

W czwartek (10.05) cześć placu Mickiewicza w Andrychowie ogrodzono taśmami i barierkami.

Po co? Zapytaliśmy o to w magistracie. Jak się okazuje, władze Andrychowa planują tam zmiany, ale szczegóły na razie nie są jeszcze znane.

- Jest opracowywana koncepcja nowego oznakowania placu Mickiewicza – informuje Agnieszka Gierszewska, dyrektor biura burmistrz Andrychowa. - Zależy nam na tym, żeby ograniczyć tam ruch samochodowy. Ostatnio została wyburzona kamienica, zwiększył się tam ruch samochodowy, a pogorszyło się bezpieczeństwo pieszych. Na razie zamontowane zostały taśmy, które będą tam do odwołania. Opracowywana jest koncepcja nowego oznakowania placu Mickiewicza.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 14.05.2018 09:11

"dba o nasze miasto" .......... " na chodnikach gdzie handlarze ustawiają samochody przed swoimi sklepami az do zamknięcia sklepu to skandal" ....... "to skandal" .................. "dba o nasze miasto"

`, 14.05.2018 08:17

"dba o nasze miasto" ............. Dobry żart :-)

maria, 14.05.2018 05:43

jak by Burmistrz nic nie robił to by było źle ale jak dba o nasze miasto to chyba dobrze energiczna chyba coś Ci się pomyliło i nie strasz bo sie zes.... a na tym placu nie powinno być samochodów tak jak na chodnikach gdzie handlarze ustawiają samochody przed swoimi sklepami az do zamknięcia sklepu to skandal.

energiczna, 12.05.2018 07:23

Oj burmistrzu te zabiegi tylko ci pomogą A w czym domyśl się chyba że już wiesz co będzie we wrześniu i masz ludzi ................ pozdrawiam twoją była fanka

Keson, 12.05.2018 03:45

Zawsze kierowcy dostają w dupę