Andrychów. Co sądzicie o takim traktowaniu przesyłek? [VIDEO] [AKTUALIZACJA]

, Gospodarka, Wiadomości, 24.10.2018 14:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Nagranie od mieszkanki Andrychowa.
Andrychów. Co sądzicie o takim traktowaniu przesyłek? [VIDEO] [AKTUALIZACJA]
Nagranie otrzymaliśmy od mieszkanki Andrychowa, a akcja rozgrywa się przy paczkomacie obok Biedronki w Andrychowie.
Zobaczcie
Stanowisko w tej sprawie zajęła firma kurierska.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 29.10.2018 05:18

To co INPOST napisał jest żenujące, reklamacja przesyłek prawie nie istnieje. Po 2 tygodniach doreczyli mi paczke a po reklamacji napisali, że przecież doręczyli, ogarniacie po 2 tygodniach. Pozatym nie wiem czy pamiętacie jak robili w sądówce hahahahahaha tam to nawet w miesiacach można liczyć. A kurier bogu winien jakaś hytra baba go nagrala bo pewnie nie dal jej skorzystac z sciany placzu, co za babsko

Starybrat, 26.10.2018 16:32

"Geniusz" z InPostu próbował włożyć dużą paczkę do małej skrytki, widać używał nogi zamiast mózgu- efekt do przewidzenia, ważne że pieniądze dostali za usługę.

Errata, 25.10.2018 17:47

martynowski - a co to w ogóle ma być za tłumaczenie? Jak mu się nie podoba to niech się zwolni i idzie pracować gdzie indziej, dożywocia w kurierce nie podpisał a jak prócz takiej pracy nie umie robić nic innego to co mnie jako odbiorcę paczki to interesuje? Na jego miejsce znajdzie się kilku innych którzy do tej pracy może podejdą inaczej.

Joko, 25.10.2018 02:41

Ja już nie raz wyciągnęłam paczkę z Avonu całą potarganą. Pisałam do InPostu i jakoś nie otrzymałam odpowiedzi. Na szczęście nic się nie uszkodziło, chociaż katalogi były wilgotne.

martynowski, 25.10.2018 00:54

Bronie tego kuriera rękami i nogami. Popracujcie sobie jako kurierzy i zobaczycie. Ten odbiera temu wtedy nie pasuje, do tamtego przyjedz o 19, a jeszcze trzeba paczkomaty rozwieźć itd.

barte, 25.10.2018 00:50

Jakby chłopaczek miał własną firmę dajmy na to kurierskę to by wiedział że w ten sposób nie należy się obchodzić z mieniem powierzonym przez klientów

Mieszkaniec2, 24.10.2018 23:52

Ja tez bardzo często odbieram paczki z InPost nigdy nie była nawet brudna,dlatego uważam że robicie afere. Co widać niektórych oburza każde zdanie jeśli nie jest narzekaniem .

oshin22, 24.10.2018 21:16

InPost przypomina pocztę z czasów... Misia >> Nie dostarczymy panu paczki i co nam pan zrobi ?<<

MieszkaniecOsiedla, 24.10.2018 20:18

Śmieszne są te gównoburze pod niektórymi artykułami hehe jeden mówi że ma to gdzieś drugi spina się jak stringi na Kaliszu chociaż w życiu nic nie zamówił trzeci ogólnie ma to totalnie gdzieś chociaż jakby zobaczył któraś paczkę ze mogłaby byc jego to sprał by tego kuriera przez ten filmik hehe zamawiacie najtańsza usługę kurierska a potem macie pretensje. A może w którymś z opakowań była bomba która wysadzila te paczki z samochodu i temu leżały na ziemi? I Pan że zdenerwowaniem patrzył czy któraś nie jest rozerwana bo znów obetną mu z pensji a w międzyczasie pojechała jego ex i go nagrała by go upokorzyc? To jest historia a nie tak jakiś skandal. A może chłop dostał w ten dzień 2x więcej paczek bo kolega z pracy był chory i musiał zrobić robotę za niego? Praca pod presją i zmęczeniem ( a może rodziło mu się dziecko) różnie odbija się na zachowania ludzi. Ale nie myli się ten co nic nie robi. Pozdrawiam.

L***, 24.10.2018 17:30

Ciekawe czy Ci wszyscy broniący kuriera dalej by go bronili gdyby dostali paczkę z uszkodzoną zawartością. Rozumiem że może czas goni albo coś ale nie robi tego charytatywnie tylko dostaje za to pieniądze i powinien dokładnie i z należytą starannością wykonywać co do niego należy. Gdyby np. lekarz zawalił w czasie operacji to wszyscy by po nim jechali a nie bronili. Kurier zawód jak każdy inny więc niech robi co do niego należy i tak jak należy

kalafior, 24.10.2018 16:32

Często odbieram paczki z inpostu obok Biedronki i ani razu paczka nie była brudna ani uszkodzona.Osoba rejestrujaca powinna przez tydzien popracowac jako kurier.

",,**,,", 24.10.2018 16:06

Ta firma to masakra,paczki zniszczone,pogniecione, poczta polska bije ich na łeb. Nigdy wiecej inpostu.dyscyplinarnie go zwolnic a jeszcze wczesniej zasadzić kopa w du..pe.

",,**,,", 24.10.2018 16:04

Ta firma to masakra,paczki zniszczone,pogniecione, poczta polska bije ich na łeb. Nigdy wiecej inpostu.

usmiech, 24.10.2018 14:50

Też mi afera. Pani zapewne jest nauczycielką, urzędniczką lub bezrobotną. W większości innych zawodów trzeba się narobić, żeby zarobić. Kilkukrotnie byłam świadkiem jak pan kurier umieszczał przesyłki w paczkomacie. Nad nim stoją już ze trzy osoby które muszą pilnie odebrać swoją przesyłkę, a ten biedny uwija się, że aż spocony. Wprawdzie przesyłki miał w wielkich kartonach, a nie leżały na ziemi, ale przecież po to paczki są w bąbelkach, kartonach i foliach, żeby zawartość była bezpieczna. Chciała pani uprzykrzyć komuś życie? Podejrzewam, że się udało. Brawo!

krl13, 24.10.2018 12:07

No przecież nic się nie dzieje, mógłby mieć może jakiś pojemnik na nie, żeby nie kładł na ziemię, poza tym to wysyłający ma obowiązek zapakować przesyłkę w sposób bezpieczny.

sniddy, 24.10.2018 11:52

Co sądzę? Że jest to prywatna sprawa firmy kurierskiej w jaki sposób traktuje paczki tak długo jak przewożona zawartość jest nienaruszona. Jest mi to zupełnie obojętne co dzieje się w trakcie transportu. Myślę, że podobnie "sensacyjne" materiały można by nakręcić w każdej sortowni w kraju.

Mieszkaniec2, 24.10.2018 11:09

Nagrali jednego beznadziejnego kuriera i afera ...