Wyprzedaż Rowerów w sklepach GoodSport

Andrychów, Wadowice, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.09.2017 21:30, REKLAMA
Zobacz szczegóły.
Wyprzedaż Rowerów w sklepach GoodSport

Sezon rowerowy 2017 powoli dobiega końca. Producenci rowerów odsłaniają tajemnice z kolekcji na 2018. Nowe trendy, kolory, rozwiązania techniczne zachwycą każdego entuzjastę dziedziny rowerowej. Jest to dla nas sygnał, że czas promocji oraz przecen maszyn z ubiegłych lat uważamy za otwarty !

Serdecznie zapraszamy wszystkich rowerzystów do sklepów GoodSport w Andrychowie (ul.Krakowska 68), Wadowicach (ul.Mickiewicza 14) oraz Oświęcimiu (ul. Konaskiego  26a), w celu zapoznania się z naszą ofertą wyprzedażową.

W każdym z naszych sklepów wyodrębniliśmy osobny sektor, w którym znajduje się mix przecenionych modelów z ubiegłych kolekcji. Od rowerów szosowych, po górskie, crossowe, miejskie, turystyczne, kończąc na modelach z kolekcji dziecięcej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla przykładu, w dniu wczorajszym jeden z klientów stał się posiadaczem roweru szosowego – Trek 1.1, oszczędzając 900 zł ! Dalej nie wierzysz ? Przyjdź i przekonaj się sam ! Zapraszamy !

Zespół GoodSport.


 

Znajdź nas na https://www.facebook.com/goodsportpl/


www.goodsport.pl


 

 

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy