Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i serwis narciarski w Rzykach

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 30.01.2017 08:30, REKLAMA
Zapraszamy do profesjonalnie wyposażonej wypożyczalni sprzętu narciarskiego, mieszczącej się przy głównym parkingu ośrodka narciarskiego Czarny Groń w Rzykach Praciakach k. Andrychowa.
Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i serwis narciarski w Rzykach

W wypożyczalni znajdą Państwo zarówno sprzęt narciarski, jak i snowboardowy. Służymy profesjonalnym doradztwem - wspólnie dobierzemy odpowiednią długość nart lub deski snowboardowej oraz dostosujemy ją do umiejętności narciarza.

Dodatkowo cały czas ręcznie serwisujemy nasze narty oraz deski snowboardowe, dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że wszystko wykonane jest solidnie i z dbałością o każdy szczegół. Wypożyczane buty i kaski są każdorazowo dezynfekowane płynami opartymi na nanotechnologii oraz suszone z zastosowaniem strumienia powietrza o optymalnej sile i temperaturze. A wszystko po to, by zapewnić jak najlepszy komfort użytkowania wypożyczonego sprzętu narciarskiego. 


Oferta naszej wypożyczalni sprzętu narciarskiego obejmuje również profesjonalny serwis narciarski i snowboardowy.

Zajmujemy się smarowaniem, ostrzeniem, montażem i regulacją wiązań.ZAPRASZAMY CODZIENNIE W GODZ. 7:40-22:10

 

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i serwis narciarski

Rzyki Praciaki 25
TEL. 33 843 65 50KOM. 513 020 023

Rzyki Praciaki 25 (główny parking ośrodka Czarny Groń)

tel. 33 843 65 50, kom. 513 020 023


 

 

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy