Wypożyczalnia sprzętu medycznego Kwarc-Med. Skorzystaj z rabatu

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.05.2020 11:45,
Wypożyczalnia sprzętu medycznego Kwarc-Med. Skorzystaj z rabatu
Pomimo sytuacji epidemiologicznej w Polsce wypożyczalnia sprzętu medycznego Kwarc-Med działa nieprzerwanie i dostarcza sprzęt osobom potrzebującym. Firma zaostrzyła procedury dotyczące dezynfekcji sprzętu który oferuje, a osoby dostarczające sprzęt dezynfekują ręce, pracują w rękawiczkach i maskach, dostosowując się do wszelkich zasad ostrożność, które rekomenduje Ministerstwo Zdrowia.

Szczegóły na ulotkach. Powołaj się na portal MamNewsa, a będziesz mógł skorzystać z rabatu.


Wypożyczalnia sprzętu medycznego Kwarc-Med posiada szeroką gamę produktów i urządzeń do wynajęcia. Polecamy wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjne, ssaki medyczne i koncentratory tlenu.

Oferowane przez nas łóżka rehabilitacyjne dzięki swej specyfikacji (pełne sterowanie elektryczne z pilota) pozwalają pacjentowi w komfortowy sposób wracać do zdrowia w warunkach domowych.

Ssaki medyczne to urządzenia, które dzięki swej funkcji (wytworzenia próżni) stosuje się u pacjentów z problemami oddechowymi aby odessać wydzielinę i umożliwić prawidłowe oddychanie.

Koncentratory tlenu to urządzenia, które dają pacjentowi możliwość tlenoterapii w warunkach domowych. Dzięki swojej funkcji pozyskują tlen z otoczenia i zwiększają jego stężenie. Stanowią alternatywę dla butli ze sprężonym tlenem.

Ostatnio oferta została poszerzona o możliwość wypożyczenia:

  • wózków inwalidzkich,
  • kul łokciowych,
  • balkoników rehabilitacyjnych.
  • stoliki przyłóżkowe

W Kwarc-Med możesz liczyć, że sprzęt gotowy będzie do wypożyczenia od ręki. To co ważne dla pacjenta to fakt, iż sprzęt dowozimy osobiście, a na miejscu fachowa kadra instruuje pacjenta o możliwościach i funkcjach danego urządzenia.

Nie zostawiamy pacjenta samemu sobie z nieznanym sprzętem!

Uwaga ważne! Nie pobieramy kaucji za wypożyczony sprzęt!

Masz pytania? Dzwoń!

Kwarc-Med
Wypożyczalnia sprzętu medycznego
Michał Kwarciak

tel. 577 072 842
e-mail: kontakt@kwarc-med.pl

Więcej szczegółów na stronie internetowej:
www.kwarc-med.plZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy