Weź udział w konkursie marki Outhorn i wygraj rower swoich marzeń

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 26.04.2018 08:45, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Weź udział w konkursie marki Outhorn i wygraj rower swoich marzeń

Ruszył konkurs marki Outhorn, w którym do wygrania jest aż 7 voucherów na spersonalizowane rowery Polka Bikes, każdy o wartości 1800 zł! Mówisz o sobie: jestem aktywny/jestem aktywna? W takim razie nie przegap takiej szansy. Poznaj reguły udziału w konkursie i do dzieła!

Zasady konkursu

Od dołączenia do rywalizacji dzielą Cię zaledwie dwa kroki.

Krok 1: Najpóźniej do 14.05.2018 roku kup produkt/produkty marki Outhorn o wartości minimum 100 zł. Zakupy zrób w sklepie stacjonarnym, outlecie lub na stronie outhorn.com. Zachowaj swój paragon.

Krok 2: Pokaż na zdjęciu, czym jest dla Ciebie codzienna aktywność fizyczna. W tym celu wejdź na stronę https://outhorn.com/konkurs i przeciągnij w wyznaczone miejsce wybrane zdjęcie (ważące maksymalnie 10 MB). Wyślij je w zgłoszeniu, podając podstawowe dane osobowe i kontaktowe. Pamiętaj, że wybrane zostaną zdjęcia najbardziej kreatywne i najbardziej adekwatne do zadania. Puść więc wodze fantazji, by wyróżnić swoje zgłoszenie na tle innych. Każdy uczestnik może przesłać jeden materiał konkursowy.

Ze szczegółowym regulaminem Konkursu możesz się zapoznać na stronie: https://konkurs-outhorn.truly.agency/images/REGULAMIN.pdf

Nagrody w konkursie

Na najlepszych czeka 7 voucherów umożliwiających wybór oraz personalizację dowolnego roweru miejskiego Polka Bikes o wartości aż 1800 zł brutto! Polka Bikes to minimalistyczne rowery miejskie charakteryzujące się prostą, szosową konstrukcją i odważnym zestawieniem kolorystycznym. Jako Laureat konkursu będziesz mógł z pomocą specjalnego edytora zaprojektować swoją wymarzoną Polkę. Samodzielnie wybierzesz nie tylko typ roweru, ale także m.in. kolory kół, ramę, typ kierownicy, wykończenie i pozostałe elementy. Dzięki temu już zawsze, ilekroć wsiądziesz na swój rower, będziesz brylować na trasie. Jeśli kochasz jazdę na rowerze, to nie wahaj się i dołącz do zabawy! Wybierzesz rower, w którym się zakochasz i z którego będziesz prawdziwie dumny za każdym razem, kiedy na niego wsiądziesz.

Zastanawiasz się jeszcze co ubrać na rower? Spokojnie. W sklepie Outhorn znajdziesz wszystko, czego potrzebuje aktywny mężczyzna i aktywna kobieta. Uzupełniając swoją garderobę, jednocześnie spełnisz pierwszy z warunków udziału w konkursie. To podwójna korzyść! Na designerskim rowerze w modnych ubraniach z uśmiechem na twarzy ruszysz przed siebie!

Nie czekaj, aż inni zgarną nagrodę! Spraw sobie wyjątkowy prezent na nadchodzące lato. Więcej informacji o konkursie znajdziesz na stronie: https://outhorn.com/konkurs.

Pamiętaj, że ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń mija 14.05.2018!Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy